هرچند امتیاز پخش تلویزیونی این مسابقه از سوی تلویزیون کشورمان خریداری شده بود اما برخی مشکلات داخلی میزبان جلوی پخش زنده این دیدار گرفته شده بود.

 

حالا خبر می رسد با رایزنی وزارت امور خارجه کشورمان بازی دو تیم لبنان و ایران در چارچوب مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی از طریق شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

بازی ایران و لبنان

 بنابرگفته دست اندرکاران برنامه فوتبال برتر، دیدار دو تیم لبنان و ایران از طریق شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

 پس از گذشت ۴ بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، حالا به ایستگاه پنجم رسیده‌ایم و تیم ملی باید در بیروت، فردا پنجشنبه ۲۰ آبان به مصاف لبنان برود.

این دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران آغاز خواهدشد.

تیغ زدن ایران توسط ویلموتس / رقم غیر قابل باور قرارداد


تیم ملی با دراگان اسکوچیچ در ۴ مصاف قبلی خود مقابل تیم‌های سوریه، عراق، امارات و کره جنوبی صاحب ۳ پیروزی و ۱ تساوی شده است و به رکوردی خوب دست یافته، اما حالا با کوله باری از حواشی به لبنان رفته و باید ببینیم که آیا بدون مهدی طارمی هم به روند خوب گذشته ادامه خواهدداد یا نه؟

مهدی طارمی پس از واکنشی که به مصاحبه دراگان اسکوچیچ داشت، از تیم ملی خط خورد و حالا باید منتظر ماند و دید که تیم ملی بدون طارمی به چه شکل بازی خواهدکرد.

برنامه بازی‌های مقدماتی جام جهانی در آسیا در هفته پایانی دور رفت

کره جنوبی نیز در سئول از ساعت ۱۴:۳۰ پذیرای امارات خواهدبود. عراق و سوریه نیز از ساعت ۲۰:۳۰ در بغداد به مصاف هم خواهندرفت.

گفتنی است ایران با ده امتیاز در صدر جدول قرار دارد، کره جنوبی با ۸ امتیاز دوم است و لبنان با ۵ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

سر مربی استقلالی محروم شد + توضیحات