علی ضیا یکی از بهترین مجریان صدا و سیما می باشد. علی ضیا سال هاست که در این حوزه فعالیت دارد.از محبوبترین برنامه های علی ضیا میتوان به فرمول یک اشاره کرد.برنامه سال تحویل علی ضیا از پرمخاطب ترین برنامه های نوروزی تلوزیون انتخاب شد.

بیوگرافی علی ضیا

علی ضیا متولد 26 شهریور 1364 در کاشان، مجری است

فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان می باشد، چند اختراع دارد و برگزیده جشنواره خوارزمی می باشد که حالا مجری تلویزیون است.

خانواده علی ضیا

علی در یک خانواده 4 نفره بزرگ شده است، مادرش شهره احدیث نویسنده و پدرش سید حسین ضیا تاجر بوده و تنها یک خواهر بزرگتر از خود بنام شیما دارد.

علی ضیا هم‌موهاشو‌تراشید + عکس

 

علی ضیا

علی ضیا و رادیو جوان

علی ضیا از طریق نویسندگی وارد رادیو جوان شده و یک آیتم طنز در برنامه کاملا جوانانه که خود علی ضیا نوشته بود با لهجه کاشانی خواند. آقای زاهدی که صدای علی ضیا را در برنامه آخرش ـ که در رادیو جوان پخش می‌شد ـ شنیدند با سید علی ضیا تماس گرفتند و خواستند گزیشن برنامه گزینه جوان را اجرا کند. اما پس از پذیرفته شدن در تست گویندگی قرار شد اجرای برنامه شروع خوب را به عهده بگیرد، ولی به دلیل فضای علمی‌ای که علی ضیا داشته و اختراعی که از علی ضیا ثبت شده بود، اجرای برنامه گزینه جوان به علی ضیا پیشنهاد شد و اولین برنامه‌ای که به طور زنده از علی ضیا روی آنتن رفت برنامه گزینه جوان بود.

حال بد علی ضیا در ماشین + عکس

 

علاقمندی های علی ضیا

علی ضیا پرسپولیسی دو آتشه است.عاشق لباس خریدن و خرید کردن است ، به لباس های جین خیلی علاقه دارد و استایل اسپرت و کت شلواری یکی از استایل های مورد علاقه ی اوست.از دوستان نزدیکش بنیامین بهادری است.علی ضیا موسیقی سنتی را دوست دارد و صدای علیرضا قربانی برایش خیلی دلپذیر و شنیدنی است. والیبال و پیاده روی از ورزش هایی است که انجام می دهد.

نرقصیدن علی ضیا و سپند امیرسلیمانی + عکس