امیر آقایی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام امیر آقایی است. امیر آقایی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از امیر آقایی را ملاحظه می‌کنید.

امیر آقایی

بیوگرافی امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر خوش صدای کشورمان زادۀ 10 مرداد ماه 1349 در شهر ارومیه اسـت.

کودکی های امیر آقایی و خواهرش + عکس

فعالیت امیر آقایی در زمینه مد

امیر آقایی از اوایل دهه نود شمسی بـه همراه خواهرش نرمین آقایی مزون لباسی رابه نام آوینو بازگشایی کرده‌اند. ایده اولیه این مزون از طرف امیر آقایی و خود خواهرش بوده اسـت.

و نام این مزون هم از نام دختر خانم نرمین آقایی کـه آوین هست گرفته شده اشت. کار طراحی مانتو و پالتو دراین مزون را خود خانم آقایی انجام میدهد و مشتریان خاص خودش را دارد.

تیپ همیشه جذاب امیر آقایی + عکس

امیر آقایی در آقازاده

آقایی در «آقازاده» نقش نیما بحری را ایفا می‌کند؛ آقازاده‌ای که به پشتوانه خانواده بانفوذ، رانت و ارتباطات به مهره‌ای مهم در یک فساد سیستماتیک تبدیل شده است و بدون آن که دستش را آلوده کند، در جرایم و جنایات ریزودرشتی نقش دارد. در تعریف سینمایی، نیما گنگستر نیست و رییس باند خلافکارها حساب می‌شود البته با ظاهری اتوکشیده. پس نیازی ندارد که با اعمال مستقیم و آشکار قدرت، خطرناک بودنش را به رخ بکشد چرا که زیردست‌ها و وردست‌ها برای انجام اوامر او آماده‌اند. اما آقایی برای تأثیرگذاری نقش، لازم داشته که از هیبت و جذبه‌اش در سکوت و خونسردی استفاده کند تا مخاطب باور کند که چرا این زیردست‌ها از او حساب می‌برند.

امیر آقایی در آقازاده + عکس