شبنم مقدمی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام شبنم مقدمی است. شبنم مقدمی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از شبنم مقدمی را ملاحظه می‌کنید.

شبنم مقدمی

بیوگرافی شبنم مقدمی

در بیوگرافی شبنم مقدمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان میخوانیم او 3 فروردین ماه سال 1351 در تهران متولد شد.

ساکن منطقه بسیار خوش آب و هوایی شمال کرج به نام عظیمیه در پایه کوه بوده ، دبستانش را در همانجا و در مدرسه شهید کرمی ، دوره راهنمایی را در مدرسه جمهوری اسلامی ، و دبیرستان را در دبیرستان شهید باهنر گذرانده است . رشته تحصیلی اش ، علوم تجربی بود.

شبنم مقدمی در کودکی + عکس

«شهره» تازه‌ به‌ دوران‌ رسیده در هیولا

این بازیگر در سریال «هیولا» نقش «شهره» را بازی می‌کند، زنی تازه‌به‌دوران‌رسیده که وقتی همسرش به ثروت می‌رسد، خودش را می‌بازد، سبک زندگی را که تا پیش از این داشت، فراموش و سعی می‌کند با دیگر زنان ثروتمندی که به مرور با آنان آشنا می‌شود، رقابت کند. او اصالتاً متمول نیست و تلاش می‌کند با تغییر پوشش یا عادت‌های خود  و با تقلید رفتارهای افراد پولدار، خود را متمول جا بزند. بازی شبنم مقدمی در این سریال، جزو بهترین بازی‌های کارنامه اوست.

شبنم مقدمی و گروه کارگردانی سریال هیولا

شبنم مقدمی در فیلم «شبی که ماه کامل شد»: مادری سنتی و رنج‌ دیده

شبنم مقدمی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» نقش شخصیتی را بازی کرد که از سن و سال خودش بزرگ تر بود. او در نقش مادر شهیدان فائزه و شهاب منصوری، زنی از طبقه مذهبی و سنتی جامعه بود که به اعتقاد بسیاری، در این فیلم خوش درخشید. او شاهد لحظه شهید شدن پسرش بود و دخترش «فائزه» نیز سرنوشت مشابهی داشت. «عصمت» شمایل مادری مصیبت‌دیده و صبور است. او برای بازی در این فیلم، در جشن خانه سینما نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و بازی تأثیرگذارش مورد توجه مخاطبان نیز قرار گرفت.

از اشک‌های شبنم مقدمی تا سختی بازی در نقش ریگی