نرگس محمدی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام نرگس محمدی است. نرگس محمدی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از نرگس محمدی را ملاحظه می‌کنید.

نرگس محمدی

بیوگرافی نرگس محمدی

در بیوگرافی نرگس محمدی آمده است: او متولد 9 فروردین 1364 در پونک تهران می باشد

تولد سورپرایزی نرگس محمدی با دوستانش + عکس

بیوگرافی خانواده نرگس محمدی

در ادامه بیوگرافی نرگس محمدی میخوانیم : خانم محمدی اصالتا اهل سراب (تبریز) می باشد. در خانواده ای 5 نفره متولد شده، فرزند بزرگ خانواده است و یک خواهر و یک برادر به نام های سارا و محسن دارد. خانواده او نسبت به بازیگری گارد منفی نداشتند و از حضورش در عرصه هنر استقبال هم می کردند.

نرگس محمدی تولد مادرش را تبریک گفت + عکس

سارا و محسن خواهر و برادر نرگس محمدی ازدواج کرده‌اند . شوهرخواهر نرگس محمدی آقای غفوریان کار عکاسی را دنبال می‌کنند، خواهرش نیز دستی بر آتش نقاشی دارد. برادر نرگس محمدی هم پیش از او در چند فیلم کوتاه بازی کرده بود اما الان درگیر کار است و بازیگری را دنبال نمی‌کند.

از تئاتر تا ستایش + شهرت

فعالیت حرفه ای اش را با تئاتر شروع کرد و در سال 1383 وقتی 19 ساله بود اولین بار با فیلم تنهایی باد جلوی دوربین رفت سپس در فیلم هایی چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 بازی کرد و با پنجمین تجربه اش با فیلم آناهیتا سال 87 درخشید.

در سال 1389 وقتی 25 ساله بود با سریال ستایش وارد قاب تلویزیون شد و شهرت اش با همین مجموعه شروع و حالا اغلب با همین نام شناخته می شود.

ستایش مجموعه‌ای تلویزیونی در سه فصل به کارگردانی سعید سلطانی است و تولید فصل اول آن از سال ۱۳۸۸ شروع شده‌بود. البته در ساخت این اثر اقتباس های فراوانی از فیلم واکنش پنجم ساخته تهمینه میلانی شده است.

نظر نرگس محمدی درباره ادامه سریال «ستایش»