کامبیز دیرباز یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام کامبیز دیرباز است. کامبیز دیرباز هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از کامبیز دیرباز را ملاحظه می‌کنید.

کامبیز دیرباز

بیوگرافی کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز 12 شهرویور ماه 1354 در تهران متولد شده اسـت، در حال حاضر متاهل اسـت. او اردیبهشت ماه 1393 صاحب یک دختر بنام نیاز شد.

عشق کامبیز دیرباز در آغوشش+عکس

کامبیز دیرباز دارای اصالتیی تنکابنی اسـت، اوکه علاقه شدیدی بـه ورزش و فوتبال دارد در هنرستان الکترونیک درس خوانده و بـه خاطر عشقش بـه بازیگری در در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل شد.

ازدواج کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز در سکوت خبری و بدور از هر گونه رسانه ای درسال 87 ازدواج کرد ، خبر ازدواج کامبیز دیرباز از تبریک پژمان جمشیدی در صفحه اینستاگرامش بازنشر شد.

خارج گردی کامبیز دیرباز و همسر ودخترش+عکس

بعد از مدتی کامبیز دیرباز عکس خانوادگی از خود و همسر و فرزندش منتشر کرد. دیرباز با همسرش در دانشگاه آشنا شده اسـت. همسر او ادبیات نمایشی خوانده ودر حال حاضر معلم اسـت.

نقش های بد و منفی کامبیز دیرباز

تنها راه معاش تعداد زیادی از مـا بازیگران همین هنرمان یعنی بازیگری اسـت و ممکن اسـت بعضی وقت ها فشار اقتصادی زیاد شود و وادار بـه پذیرش کارهای بد بشویم کـه شاید اصلا دلمان هیچ گاه نخواهد در آن کار بازی کنیم.

کاهش وزن ۲۷ کیلویی کامبیز دیرباز در ۱۰ سال گذشته/ عکس