ندا جبرائیلی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام ندا جبرائیلی است. ندا جبرائیلی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از ندا جبرائیلی را ملاحظه می‌کنید.

ندا جبرئیلی

بیوگرافی ندا جبرائیلی

ندا جبرائیلی، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد ۱۳۶۸ در تهران است. ندا جبرائیلی بازیگران جوان و خوش آتیه ایرانی در عرصه سینما و تئاتر که با وجود کم سن و سال بودنش کارنامه پرباری دارد و در سی و یکمین دوره جشنوراه فیلم فجر هم کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین برای نقش مکمل زن در فیلم قاعده تصادف شد.

ازدواج ندا جبرائیلی

ندا جبرائیلی ازدواج نکرده و فعلا هم قصدی برای ازدواج ندارد. او در این باره گفته است: من همه تمرکزم را روی کار گذاشته‌ام اگر تمرکزم روی کار نبود پیشرفت نمی‌کردم حوزه سینما حوزه‌ای است که اگر حاشیه در زندگی داشته باشیم قطعا از کار حرفه‌ای دور می‌مانیم.

ضمن اینکه فعالیت در سینما بسیارسخت است و وقتی برای حوزه خصوصی نمی‌گذارد مسلما دلم نمی‌خواهد ازدواج کنم و نتوانم برای همسرم وقت کافی بگذارم باید بتوانم این کار را بکنم به همین خاطر هم فعلا به آن فکر نمی کنم. اما مساله دیگر این است که باید عاشق شد و بعد ازدواج کرد. هنوز در زندگی من پیش نیامده است.

فعالیت ندا جبرائیلی در عرصه مد و لباس

ندا جبرائیلی از جمله هنرمندانی است که بسیار ساده لباس می‌پوشد اما خوش تیپ و مرتب است. او کمتر آرایش می‌کند و بسیار به زیبایی ذاتی خودش توجه دارد. او هیچ عمل زیبایی نکرده و درصورتی که بخواهد آرایش کند هم یک آرایش سبک و ملایم دارد. ندا جبرائیلی طراحی  مد و لباس هم می‌کند و هرچند تا به حال به خاطر گرفتاری‌هایی که داشته است نتوانسته آن را تبدیل به یک شغل کند اما قصد دارد به زودی این کار را بکند.

از جمله دوستان نزدیک ندا جبرائیلی سحر دولتشاهی و اشکان خطیبی است که ارتباط بسیار نزدیکی با هم دارند.