علیرام نورایی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام علیرام نورایی است. علیرام نورایی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از علیرام نورایی را ملاحظه می‌کنید.

علیرام نورایی

بیوگرافی علیرام نورایی

علیرام نورایی متولد 18 فروردین 1356 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. او فارغ التحصیل رشته کامپیوتر از دانشگاه جهاد است.

تولد دوستانه علیرام نورایی + عکس

ازدواج علیرام نورایی با صبا تاجیک

چند سالی است که متاهل شده ام و زندگی خیلی خوبی دارم. امیدوارم چشم نخوریم. (می خندد) همسرم هنرمند نیستند اما هنر سینما را دوست دارند. در مورد پیشنهادهایم با ایشان صحبت می کنم و در قبول نقش ها از مشورت های ایشان استفاده می کنم.

این دو به تازگی صاحب فرزند پسری شده اند.

عکس دلنشین علیرام نورایی و پسرش + عکس

دوست ندارم مجری بازیگر شناخته شوم

نورایی درباره تجربه فضاهای مشابه با «مافیا»اظهار کرد: علاقه قلبی من نیست که بخواهم به اجرا ورود کنم و به‌عنوان مجری بازیگر شناخته شوم. دغدغه واقعی من بازیگری است از بیست و چند سال پیش که از طریق دوستان دانشگاهی‌ام به تئاتر ورود کردم دغدغه اصلی من رشد و پیشرفت در بازیگری بود و در این سال‌ها به هیچ کار دیگری جز آن فکر نکرده‌ام.

وی درباره جذابیت مسابقه و پیوستن به آن نیز توضیح داد: من کمتر از ۲۰ ساله بودم که چند بار در «مافیا» بازی کردم و بعد به خاطراتم پیوست، شاید چون قوانین را کاملا نمی‌دانستیم. سال گذشته که این مسابقه پیشنهاد شد در اینترنت قسمت‌هایی از فصل اول را با اجرای بهنام تشکر دیدم و جذب شدم. بعد از آن هم متوجه شدم که چقدر این مسابقه طرفدار دارد و حتی کافه‌هایی هستند که عده‌ای به صورت حرفه‌ای در آن‌ها مافیا بازی می‌کنند و دیدن این دنبال‌کننده‌های جدی و تعصبی برایم جالب بود.

علیرام نورایی در مافیا + عکس