امیر کربلایی زاده یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام امیر کربلایی زاده است. امیر کربلایی زاده هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از امیر کربلایی زاده را ملاحظه می‌کنید.

امیر کربلایی زاده

 بیوگرافی امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی زاده بازیگر ئئاتر و تلویزیون و کمدین متولد 24 مهر ماه 1358 در شهر تهران می باشد و 37 سال سن دارد.

امیر کربلایی زاده در جوانی + عکس

وی در فصل دوم خندوانه که سال 94 پخش شد توانست با استند آپ کمدی هایی که انجام می داد به خوبی شناخته شود و یک سکوی پرتاب برای او به شمار آمد .

کمدین 36 ساله تئاتر و استندآپ کمدین شب های اخیر خندوانه با اینکه نتوانست از گروه اول بالا بیاید اما به خوبی جای خود را میان شب نشینی های مردم باز کرده است. امیر کربلایی زاده از چهارم دبستان استعداد هنری اش را در نمایش های کلاسی دبستان شکوفا کرد و تا سال های دانشجویی خودش را جا انداخت و جای پایش را روی صحنه تئاتر سفت کرد و سال 91 به عنوان بازیگر برگزیده خانه تئاتر معرفی شد.

عکس از حضور بزرگان سینما ایران در نمایش امیر کربلایی زاده

کتاب امیر کربلایی زاده

امیر کربلایی بازیگر تئاتر و تلویزیون با اشاره به کتابی که به تازگی در حوزه استندآپ کمدی نوشته و به چاپ رسیده است گفت: این کتاب با عنوان «واسخندیش» اولین کتاب تخصصی آموزش مهارت های استندآپ کمدی در ایران است که توسط انتشارات کلک سیمین به چاپ رسیده است.

وی اضافه کرد: این کتاب مباحث مختلفی دارد که از جمله آن می توان به تاریخچه استندآپ کمدی، وجه تشابه استندآپ کمدی و پیش پرده خوانی، استندآپ کمدی خارجی و داخلی و معرفی کمدین های معروف استندآپ خارجی و ایرانی و همچنین مهارت های مختلفی که یک کمدین برای اجرا نیاز دارد، اشارع کرد.

کربلایی زاده در پایان با اشاره به قالب کتاب نیز عنوان کرد: کتاب این مباحث را در قالب شوخی و نثر طنزگونه ای که دارد، ارائه و سعی می کند مخاطبش را همراه کند. در ایران در زمینه استندآپ کمدی فقط ۲ کتاب ترجمه شده داریم بنابراین «واسخندیش» اولین کتاب و منبع ایرانی هنر استندآپ کمدی است.

کتاب «واسخندیش» (وایسا!، بخند!، بیندیش!» کتابی تخصصی در زمینه آموزش مهارت های استندآپ کمدی است که هم اکنون در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار دارد.

اولین کتاب امیر کربلایی زاده منتشر شد + عکس