مینا ساداتی یکی از بازیگران خوب ایرانی است. منبع این تصویر اینستاگرام مینا ساداتی است. مینا ساداتی هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از مینا ساداتی را ملاحظه می‌کنید.

مینا ساداتی

بیوگرافی مینا ساداتی

مینا ساداتی متولد 10 آذر 1360 در کاشان، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس گرافیک از دانشگاه هنر می باشد فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و با تلویزیون به شهرت رسید و حالا یک همسر بازیگر هم دارد

بابک حمیدیان و مینا ساداتی تکذیب کردند

شخصیت متضاد ساداتی

روزنامه اصولگرای صبح نو درمورد خانوم ساداتی می نویسد :

ساداتی در حالی مدام به حاکمیت و اصولش می تازد (منظور انتقاد های صریح او در اینستاگرام است) که خودش کم در فیلم های حکومتی بازی نکرده است!

امکان مینا، هیهات و سرو زیر آب از جمله فیلم هایی هستند که با سفارش مجموعه های حاکمیتی و با موضوعات خاص و با بازی ساداتی ساخته شده اند !!

انتقاد تند یک‌ روزنامه علیه «مینا ساداتی‌»

مینا ساداتی در فیلم در حال اکران محمد رسول الله در نقش مادر حضرت محمد(ص) به ایفای نقش پرداخته است. محمد رسول الله فیلمی است با ژانر تاریخی به کارگردانی مجید مجیدی که داستان زندگی کودکی محمد (پیامبر اسلام) را روایت می کند.

مینا ساداتی به همراه بازیگران و عوامل این فیلم برای اکران فیلم محمد(ص) شهریور 1394 در جشنواره مونترال کانادا حضور پیدا کردند. این فیلم در افتتاحیه جشنواره مونترال به نمایش در آمد.

«نقش» با بازی مینا ساداتی به آمریکا می‌رود