سارا خوئینی ها یکی از بازیگران خوب ایرانی است. مبنع این تصویر اینستاگرام سارا خوئینی ها است. سارا خوئینی ها هم اکنون در سینما ایران فعالیت می‌کند. در ادامه تصویری جدید از سارا خوئینی ها را ملاحظه می‌کنید.

سارا خوئینی ها

بیوگرافی سارا خوئینی ها

سارا خوئینی‌ها متولد ۳ خرداد ۱۳۵۳ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. سارا خوئینی‌ها که با نام مستعار سارا وثوقی نیز بازی کرده‌است، فارغ‌التحصیل کارشناسی گرافیک از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. سارا خوئینی‌ها یک خواهر و سه برادر  دارد و سومین فرزند خانواده است.

سارا خوئینی ها و برادرش + عکس

وضعیت تاهل سارا خوئینی‌ها

سارا خوئینی‌ها همسر سابق چنگیز وثوقی است و نام هنری سارا وثوقی که در دو سال اول فعالیت هنری استفاده می‌کرد، برگرفته از نام فامیل همسرش بود. زندگی مشترک وی با چنگیز وثوقی کمتر از دو سال به طول انجامید و منجر به جدایی شد. سارا خوئینی‌ها با یوسف مرادیان ازدواج کرد و این وصلت هم به جدایی انجامید.

عروسی سارا خوئینی ها

غنچه حاصل ازدواج اول سارا خوئینی‌ها و چنگیز وثوقی می باشد. او از یوسف مرادیان فرزندی ندارد، اما پسری بنام شایان دارد که احتمال از همسر دیگرش می باشد که از وی نیز طلاق گرفته است، اطلاعاتی از پدر شایان رسانه ای نشده است.

سارا خوئینی ها و‌دخترش + عکس