مرگ مرموز دختر نوجوان عجیب است. مرگ مرموز دختر نوجوان خبر ساز شد. پلیس بدنبال علت مرگ مرموز دختر نوجوان است.

 تحقیقات برای کشف راز مرگ دختر 16ساله که پس از صرف شام خوابیده و به کام مرگ رفته بود، از سوی تیم جنایی پایتخت آغاز شده است.

  • صبح دوشنبه پنجم مهر مأمور کلانتری یافت‌آباد با قاضی حبیب‌الله صادقی بازپرس جنایی تهران تماس گرفت و خبر از مرگ اسرارآمیز دختری 16ساله داد. به گفته مأمور پلیس، دختر نوجوان مهمان خانه پسر مورد علاقه‌اش بوده که به کام مرگ رفته، اما علت فوت او مشخص نیست. در این شرایط بازپرس جنایی دستور انتقال جسد دختر نوجوان به پزشکی‌قانونی برای مشخص‌شدن علت اصلی مرگ و انجام تحقیقات بیشتر در این‌باره را صادر کرد. بررسی‌ها حکایت از این داشت که دختر 16ساله شب آخر مهمان خانه پسر مورد علاقه‌اش بوده که پس از صرف شام به اتاق رفته و خوابیده، اما صبح دیگر بیدار نشده است.
  • پسر 28ساله در تحقیقات به مأموران گفت: چند وقت قبل در فضای مجازی با دختر نوجوان آشنا شدم. او شب حادثه مهمان خانه من بود. برای شام املت درست کردم و خوردیم. پس از صرف شام، او گفت به‌شدت خسته است و می‌خواهد استراحت کند. حالش خوب بود و مشکلی نداشت. با این حال به اتاق رفت و خوابید. صبح زود من بیدار شدم تا به محل کارم بروم، اما هرچه صدایش کردم جوابم را نداد. به اتاق رفتم و دیدم نفس نمی‌کشد. ترسیدم و به اورژانس زنگ زدم اما من در مرگ او نقشی ندارم.

پسر جوان با دستور بازپرس جنایی بازداشت شد و تحقیقات در این‌باره برای کشف اسرار مرگ دختر نوجوان ادامه دارد.