به گزارش پارس نیوز ، علیرضابیگی در پاسخ به این پرسش اعتماد که آیا رییس جمهور قطعا در هلی کوپتری که سقوط کرده، حضور داشته؟ می‌گوید:« 3هلی کوپتر حامل اعضای دولت و مسئولان استانی بوده اند که در یکی از آنها آقای بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و سایر مسئولان حضور داشته و در هلی کوپتر دیگر علی اکبر محرابیان زیر نیرو و همراهان، حاضر بوده اند، هر دو هلی‌کوپتر حامل محرابیان و بذرپاش سلامت به زمین نشسته اند، اما هلی کوپتر حامل رییس جمهور سقوط کرده است.»

 
احمد علیرضا بیگی درباره آخرین اخبار مرتبط با حادثه سقوط هلی کوپتر حامل رییس جمهور می گوید:« نیروهای امدادی و هلال احمر که در منطقه در حال تجسس اند و به سمت محل حادثه می روند،می گویند، هلی کوپتر حامل رییس جمهور در یک منطقه جنگلی به نام منطقه دیزمارسقوط کرده است. هر نوع ارتباطی هم در حال حاضر  با افراد حاضر در هلی کوپتر قطع است.»

علیرضابیگی در پاسخ به این پرسش اعتماد که آیا رییس جمهور  قطعا در هلی کوپتری که سقوط کرده، حضور داشته؟ می‌گوید:« 3هلی کوپتر حامل اعضای دولت و مسئولان استانی بوده اند که در یکی از آنها آقای بذرپاش وزیر راه و شهرسازی  و سایر مسئولان حضور داشته و در هلی کوپتر دیگر علی اکبر محرابیان زیر نیرو و همراهان، حاضر بوده اند، هر دو هلی‌کوپتر حامل محرابیان و بذرپاش سلامت به زمین نشسته اند، اما هلی کوپتر حامل رییس جمهور سقوط کرده است.»

 

نماینده مردم تبریز در خصوص اینکه آیا منطقه ای که هلی کوپتر رییس جمهور سقوط کرده دقیقا شناسایی شده است می افزاید:« بچه های امداد می گویند چون در منطقه یاد شده بارندگی شدید است و مه غلیظی وجود دراد، هنوز نیروهای امداد و نجات نتوانسته اند هلوکوپتر را شناسایی کرده و به منطقه برسند.»

 علیرضا بیگی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص اینکه آیا با افراد حاضر در هلی کوپتر رییس جمهور تماسی برقرار شده؟ می گوید:«من چیزی در این زمینه نشنیده ام. خودم در اخبار صدا و سیما می شنوم که با اقای آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تماسی برقرار شده، اما والقع آن است که هر نوع ارتباطی فعلا قطع است.»

منبع : اعتمادآنلاین