سرقت از موبایل فروشی در تهران رقم خورد. در سرقت از موبایل فروشی چشمان مالباخته آسیب دید. در حادثه سرقت از موبایل فروشی سارق متواری شد و در بالا فیلم سرقت از موبایل فروشی را مشاهده می کنید و در ادامه بیشتر از سرقت از موبایل فروشی بخوانید.

 

ساعت ۲۱ شنبه ۲۹ آبان ماه، سارق میانسال با مراجعه به یک موبایل فروشی در خیابان دماوند با پاشیدن بنزین روی صورت فروشنده فروشگاه، گوشی موبایل سامسونگ A۱۲ را سرقت کرد و از صحنه جرم متواری شد.

 

پس از این سرقت با شکایت مالباخته پرونده در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

متصدی فروشگاه موبایل ماجرای سرقت تلفن همراه را اینطور به خبرنگار رکنا، توضیح داد: چند روز قبل از حادثه  سارق برای قیمت گرفتن با ادعا اینکه تلفن همراه دخترش دزدیده شده است به فروشگاه مراجعه کرد.

مالباخته در ادامه گفت: چند روز گذشت تا اینکه ساعت ۹ شب شنبه ۲۹ آبان ماه، سارق با یک لیوان بنزین دوباره به فروشگاه آمد و ادعا کرد بنزین را برای کار خود تهیه کرده است. او تلفن همراه سامسونگ A۱۲  را به قیمت ۴ میلیون تومان سفارش داد بدون اینکه تلفن همراه را چک کند. به همین دلیل او مشکوک شدم.

پاشیدن بنزین برای دزدیدن موبایل

فروشنده موبایل ادامه داد: سارق کارتش را به من تحویل داد اما در پرداخت از سوی دستگاه کارتخوان با مشکل مواجه شد. لحظه ای بعد سارق  با پاشیدن بنزین روی صورت من تلفن همراه را سرقت کرد و متواری شد. در لحظه سرقت به دلیل اینکه چشمانم به شدت می‌سوخت نتوانستم از فرار سارق میانسال جلوگیری کنم.

مالباخته در پایان گفت: پس از سرقت تلفن همراهم با مراجعه به کلانتری ۱۲۸ تهران نو شکایتی را تنظیم کردم تا سارق توسط پلیس دستگیر شود.
 
منبع: رکنا