به گزارش پارس نیوز، 

دو شب برنامه تازه‌وارد شبکه دو سیما یک برنده داشت و همین باعث شد تا خبری مبنی بر "اتفاق عجیب در برنامه تلویزیونی "شب گشت"؛ 2 شب یک شماره برنده قرعه‌کشی شد!"، دست به دست شود. شب‌هایی که نسیم ادبی و ارشا اقدسی دو مهمان این برنامه بودند در مانیتور روبروی مجری برنامه "محمد سلوکی" یک شماره یکسان به عنوان برنده قرعه‌کشی اعلام می‌شد. محمد سلوکی درباره این اتفاق گفت: درست می‌گویند و انتقادات به جاست. این اتفاق به خاطر این افتاد که مانیتور روی همان شماره‌ای فیکس شده بود که در شب حضور خانم نسیم ادبی برنده را اعلام کردیم. و شب ارشاد اقدسی به اشتباه این شماره دوباره تکرار شد. ما از این اتفاق عذرخواهی می‌کنیم. 

حمید مراوندی هم تهیه‌کنندگی این برنامه شبانه شبکه دو سیما را برعهده دارد گفت: امشب که این برنامه تولیدی با حضور شقایق فراهانی روی آنتن می‌رود ولی در روز یکشنبه نام فرد جدیدی که به اشتباه شماره شب قبل از آن به عنوان برنده قرعه‌کشی اعلام شد را مجری مطرح خواهد کرد. البته ما در روز یکشنبه نام 6 برنده را اعلام می‌کنیم و از این اتفاق هم عذرخواهی می‌کنیم؛ تعمدی در کار نبوده است. 

برپایه این گزارش، «شب گشت» که به تازگی وارد کنداکتور سیما شده و در شبکه دو شبانه روی آنتن می‌رود با بررسی اخبار هر روزه جامعه با رویکردی متفاوت، موضوع آینده و چالش‌های پیش‌روی ایران و چشم‌انداز آن را محور اصلی خود قرار داده است. پخش موسیقی زنده، آیتم‌های نمایشی و گزارش‌های متفاوت مردمی و... از جمله بخش‌های «شب‌گشت» است که تلاش می‌کند بواسطه آنها فضای شبانه شاد و درخوری را برای مخاطب فراهم کند. محمد سلوکی در هر برنامه میزبان شخصیت‌های هنری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خواهد بود و از طریق گپ وگفتی که با مهمانان خود دارد چالش جدیدی را به مخاطبان ارائه خواهد کرد.

«شب‌گشت» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که به تهیه‌کنندگی حمیدمراوندی، کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای محمد سلوکی هر شب از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 23:30 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.