• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77906

  سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: از دست دادن موقعیت ها توسط بازیکنان باعث کلافگی من شده است.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، مجید جلالی جمعه شب در نشست خبری بازی بعد از دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و تراکتورسازی تبریز که با تساوی بدون گل همراه بود در پاسخ به سوال مبنی بر ادامه حضورش به عنوان سرمربی تیم تراکتورسازی تاکید کرد: مربیان مثال پرنده ای هستند که بر روی شاخه ای لرزان نشسته اند و هر لحظه امکان دارد این شاخه زیر پای آنها بشکند.

  وی تاکید کرد: متاسفانه بازیکنان ما موقعیت های زیادی را خراب می کنند که خود من هم از این وضعیت کلافه شده ام و نمی دانم که چه کار باید انجام داد.

  سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با بیان این که رقیبان ما از کمترین فرصت ها جهت به دست آوردن نتیجه استفاده می کنند گفت: رقیبان ما در لیگ از روی یک ضربه کاشته و یا یک سانتر سه امتیاز بازی را کسب می کنند اما ما در یک بازی چندین فرصت داریم که استفاده نمی کنیم.

  جلالی افزود: لیگ برتر محل آزمون و خطا نیست که در هر بازی موقعیت ها را هدر دهیم و باز هم در انتظار کسب موقعیت باشیم. مقابل مس کرمان هشت موقعیت گلزنی داشتیم و امروز هم سه موقعیت گلزنی به دست آوردیم که متاسفانه همه آنها را خراب می کنیم که خود من هم علت آن را نمی دانم.

  سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تاکید کرد: تیم فجر سپاسی دونده، سخت کوش و پرتلاش بود و به خوبی توانست در مقابل ما بازی را در اختیار بگیرد.

  بازی پرنده تراکتورسازی تبریز تساوی بدون گل فوتبال لیگ برتر مجید جلالی مس کرمان موقعیت شاخه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها