فوتبال بهانه ای بود برای شادی؛

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77833

  تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی ایران که برای برگزاری دیداری خیریه و بازدید از مناطق زلزله زده راهی تبریز شده بود، با حضور در میان کودکان و نوجوانان علاقمند به فوتبال روز شاد و فراموش نشدنی را برای خود و اهالی مناطق زلزله زده رقم زد.

  به گزارش پارس ، مهر به نقل از سایت رسمی تیم فوتبال رسانه ورزش، (http: //resanehvarzesh. com/) اعضای این تیم که برگزاری دیدارهای خیریه را در دستور کارشان دارند و قبل از این با سفر به بوشهر در مناطق زلزله زده حاضر شده بودند، روز پنجشنبه راهی تبریز شدند و ساعاتی را در کنار مردم روستاهای زلزله زده سپری کردند.

  در این سفر یک روزه که با حمایت شرکت نفت سپاهان - اسپیدی - صورت گرفت اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش ابتدا در محل ساختمان جدید هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی حاضر شدند و از بخش های مختلف این ساختمان که امکانات خوبی دارد بازدید کردند. سپس به محل روستاهای زلزله زده رفتند و توسط عادل فردوسی پور کلنگ اولین سالن ورزشی در این مناطق را به زمین زدند.

   

  در مراسم کلنگ زنی اولین سالن ورزشی مناطق زلزله زده بسیاری از مسئولان و فرماندار منطقه حضور داشت و گزارشی از آخرین وضعیت بازسازی این مناطق را ارائه کردند. سپس کاپیتان رسانه ورزش در میان استقبال مردم و مسئولان کلنگ این سالن را به زمین زد.

  اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش سپس در زمین خاکی روستای شهرک پایین در کنار جوانان و نوجوانان مناطق زلزله زده به بازی فوتبال نمادین پرداختند. نکته جالب این فوتبال حضور پیرمردی بود که به عنوان معلم قرآن کودکان فعالیت می کرد و توپ شروع بازی نمادین را در حالی به حرکت درآورد که با عصا به سختی راه می رفت.

  فوتبال نمادین در زمین خاکی که بین اعضای تیم رسانه ورزش و دو تیم مختلف از کودکان و نوجوانان و حتی برگسالان مناطق زلزله زده برای دقایقی برگزار شد، شادترین و لذت بخش ترین لحظات اعضای تیم رسانه ورزش در سفر به تبریز بود.

  تیم فوتبال رسانه ورزش عصر روز پنجشنبه نیز در دیداری خیریه و نمادین برابر تیم منتخب پیشکسوتان، هنرمندان و خبرنگاران تبریز به میدان رفت که در پایان با نتیجه ۴ بر ۳ مغلوب این تیم شد. محمدحسین میثاقی، عادل فردوسی پور و محمود نجف زاده گلزنان تیم رسانه ورزش بودند. علیرضا اکبرپور، امیررضا مهدی زاده، محمود نصیرپور و بابک ذوالرحمی نیز گلزنان تیم تبریزی بودند.

  در تیم تبریز مهدی پاشازاده، علیرضا اکبرپور، بابک ذوالرحمی و… حضور داشتند. این بازیکنان سابقه حضور در لیگ برتر را دارند که پاشازاده و اکبرپور سالها برای استقلال بازی کرده بودند. سفر تیم فوتبال رسانه ورزش به تبریز با مشارکت باشگاه گسترش فولاد، بیمارستان بین المللی تبریز، ساتراپ پرواز، رستوران دومان و مجموعه آذرساتراپ صورت گرفت.

  ایران بازی پیشکسوتان رسانه زلزله شادی فرماندار فوتبال کودکان و نوجوانان نفت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها