• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69013

  دو بازیکن تیم ملی والیبال بزرگسالان مد نظر کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال قرار گرفته‌اند و ممکن است در رقابت‌های قهرمانی جهانی این تیم را همراهی کنند.

  به گزارش پ ارس ، به نقل ازفارس، تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان برزیل آماده می کند. کادر فنی این تیم در روزهای اخیر با جدیت تمرینات ملی پوشان را زیر نظر دارد و قرار است ۱۲ بازیکن زیر ۲۳ سال ایران برای برپایی اردوی تدارکاتی به قزاقستان بروند.

  از آنجایی که پیش از این اعلام شده بود که رضا قرا و امیر غفور مد نظر کادر فنی تیم ملی زیر ۲۳ سال قرار گرفته اند، حالا یک گزینه دیگر هم اضافه شده و آن هم پوریا فیاضی است.

  پیمان اکبری، سرمربی تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران به امکان حضور دو بازیکن در تیم ملی زیر ۲۳ سال اشاره کرد و گفت: پوریا فیاضی و امیر غفور از نظر سنی شرایط حضور در تیم زیر ۲۳ سال را دارند که در پست امیر غفور (پشت خط زن) تیم ملی والیبال بازیکن مازاد ندارد، اما در پست فیاضی (دریافت کننده قدرتی) تیم ملی ۶ بازیکن در اختیار دارد که می تواند فیاضی را به ما بدهد. این موضوع را با فدراسیون در میان گذاشتیم و قرار است بعد از آمدن خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال، درباره این موضوع تصمیم گیری نهایی انجام شود.

  ایران برزیل تیم ملی جهان رقابت سرمربی تیم ملی قزاقستان کادر فنی تیم ملی مد والیبال
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها