تیم های سپاهان و پرسپولیس درحالی روز یکشنبه در اصفهان به مصاف هم می روند که خیلی ها این دیدار را بازی مرگ و زندگی می دانند.

سپاهان اصفهان که ۴۴ امتیاز در ۲۱ بازی (یک بازی بیشتر از پرسپولیس) کسب کرده با اختلاف ۳ امتیاز نسبت به پرسپولیس ۴۱ امتیازی (با یک بازی کمتر) صدرنشین لیگ برتر است و نمی خواهد به هیچ عنوان این فاصله کم شود. شاگردان یحیی گل محمدی هم که با یک بازی کمتر صدر جدول را به تیم قدرتمند سپاهانی واگذار کرده اند می خواهند با ارائه یک بازی برتر در اصفهان نتیجه گرفته و صدر را پس بگیرند.

از طرفی خیلی ها از این دیدار حساس و نفسگیر به عنوان بازی مرگ و زندگی یاد می کنند و معتقدند هر تیمی بتواند برنده این مسابقه ۶ امتیازی شود شانس بیشتری برای قهرمانی در لیگ بیستم خواهد داشت. بر همین اساس مدیران دو باشگاه باید به دنبال راهکاری برای افزایش انگیزه و روحیه مربیان و بازیکنان خود پیش از این دیدار باشند.

شنیده می شود مدیران باشگاه سپاهان که برای پیروزی در بازی رفت در تهران پاداش ۴۰ میلیون تومانی برای هریک از بازیکنان این تیم در نظر گرفته بودند حالا پاداش خود را دوبرابر کرده اند. گویا درصورت پیروزی شاگردان محرم نویدکیا در دیدار برگشت برابر پرسپولیس هریک از آنها پاداش ۸۰ میلیون تومانی دریافت خواهد کرد. این خبر درحالی در تهران به گوش بازیکنان پرسپولیس رسید که این تیم بابت ۱۱ برد قبلی خودش در لیگ برتر هیچ پاداشی پرداخت نکرده است.

بازیکنان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا نیز فقط ۸۰۰ دلار برای ۳ برد اولیه خود دریافت کرده و بابت ۲ برد آخر برابر گوآی هند (برگشت) و الریان قطر هیچ پاداشی نگرفته اند. آن طور که از شواهد و قرائن بر می آید مدیران باشگاه پرسپولیس هنوز پاداش خاص و ویژه ای برای پیروزی در دیدار حساس روز یکشنبه مقابل سپاهان در اصفهان نیز درنظر نگرفته اند.