• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60853

  محمد رویانیان در شرایطی از باشگاه پرسپولیس خواهد رفت که برخی مدیران بالادستی از مدتها پیش نقشه کنارگذاشتن او را طراحی کرده بودند. رویانیان نیز که خود می‌دانست بزودی باید از این باشگاه برود، از دو طرح مدیران جدید این باشگاه پرده برداشت!

  به گزارش پارس به نقل از مهر، محمد رویانیان در نشست خبری روز یکشنبه اش با اشاره به اینکه ماموریتش در روز ۳۱ فروردین ماه سال جاری به پایان رسیده اما با هماهنگی ستادکل نیروهای مسلح و برای اینکه مشکلی در فصل نقل و انتقالات برای پرسپولیس به وجود نیاید، تا امروز بدون اینکه هیچ اقدامی برای تمدید ماموریتش انجام نشد، به همکاری اش با این باشگاه ادامه داده است.

  وی همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش اعلام کرد اگر بخواهند با قدرت به کارش در باشگاه ادامه می دهد و اگر نخواهند با قدرت می رود. حتی او از نشست خود با محمد عباسی وزیر و ورزش و جوانان خبر داد و در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرد که اگر ماموریتش تمدید نشود و از مدیرعاملی پرسپولیس کنار برود، در هیات مدیره می ماند و اقتصاد باشگاه را زنده می کند.

  با این حال از مدت ها قبل مشخص بود محمد رویانیان مدیر ماندگاری در پرسپولیس نیست و بزودی کرسی مدیریت را به فرد دیگری تحویل خواهد داد. خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که از هفته ‎ ها قبل مذاکراتی بین تصمیم گیرندگان برای پرسپولیس و مسئولان یک هلدینگ اقتصادی برگزار شده و توافقات ابتدایی برای واگذاری ۵۱ درصد سهام این باشگاه صورت گرفته است.

  انتشار خبر هواپیمای اختصاصی باشگاه پرسپولیس که البته مالکیتش متعلق به این باشگاه نبود و همچنین شبکه ماهواره ای پرسپولیس که آن هم متعلق به این باشگاه نبود، چشمه هایی از کارهای اقتصادی مالکان جدید باشگاه سرخپوش تهران است که بزودی قرار مالکیت این باشگاه را در اختیار بگیرند. این هلدینگ ارتباط نزدیکی با فوتبال دارد و براساس توافقاتی که صورت گرفته، بزودی سهام اصلی باشگاه پرسپولیس را خریداری خواهد کرد.

  قرار است هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بزودی تشکیل جلسه دهد و تکلیف مدیرعامل این باشگاه را مشخص کند. این اتفاق در حالی رخ داده است که محمد رویانیان در ایران حضور ندارد و راهی روسیه شده است تا با مسئولان باشگاه رابین کازان توافق نامه همکاری امضا کند! از برخی گزینه های ورزشی به عنوان جانشین رویانیان نام برده می شود اما تا زمانی که هیات مدیره تشکیل جلسه ندهد، چیزی مشخص نیست.

  اقتصاد ایران باشگاه پرسپولیس پرسپولیس روسیه سهام ماهواره محمد عباسی نیروهای مسلح ورزش و جوانان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها