به گزارش پارس نیوز، 

رسانه های عربستان از احتمال استراحت زوران مامیچ به سه ستاره کلیدی و سرشناس الهلال در بازی حساس با استقلال ایران در گروه مرگ آسیا خبر دادند. بنا به خبرهای رسیده از منابع آگاه در باشگاه الهلال، سرمربی کروات این تصمیم را برای کم کردن فشار از روی بازیکنان کلیدی تیم برای حفظ آمادگی آنها برای ادامه لیگ و جام حذفی گرفته است.

 

بنا به ادعای رسانه ها مهم ترین بازیکنی که در بازی با استقلال نیمکت نشین خواهد شد بافتیمبی گومیس فرانسوی خواهد بود که در تمام هفته های گذشته یکی از نفرات اصلی و کلیدی الهلال بود و خستگی شدیدی را احساس می کند. به نوشته سایت "اخبار24" ریاض در کنار گومیس دو مدافع و هافبک ملی پوش الهلال نیز نیمکت نشین خواهند شد تا این تیم با سه تغییر مقابل رقیب ایرانی خود به میدان برود.

 

کاروان الهلال در حالی تا ساعاتی دیگر از ریاض وارد ابوظبی می شود که برخلاف سفرهای قبلی، مامیچ تصمیم گرفت یک روز دیرتر ریاض را ترک و استراحت بیشتری برای بازیکنان در نظر بگیرد. بنا به ادعای منابع آگاه الهلال بعد از بازی با استقلال ایران برای رویارویی با التعاون در جام حذفی نیز با تغییرات زیادی در ترکیب خود روبرو می شود تا به این ترتیب قوای خود را برای مبارزه در سه جام داخلی و خارجی تقسیم کند.