به گزارش پارس نیوز، 

بعد از پیروزی 1-0 آث میلان بر لاتزیو در سری آ در بازی حساسی که کسب سه امتیاز آن در تلاش میلان برای کسب سهمیه چمپیونزلیگ نقش بسیار مهمی داشت، شادی دو ستاره میلان، باکایوکو و فرانک کسیه در پایان بازی، با به دست گرفتن پیراهن فرانچسکو آچربی ستاره لاتزیو و نشان دادن آن به هواداران میلان، بسیار خبرساز شد.

 

 

دو ستاره میلان چند ساعت بعد از آچربی عذرخواهی کردند و پذیرفتند که شادی‌شان با آن شیوه اشتباه بوده است. گنارو گتوزو سرمربی میلان هم دیروز به خاطر این حرکت بازیکنانش عذرخواهی کرد.

 

حالا در نهایت باشگاه آث میلان هم با انتشار یک اطلاعیه به صورت رسمی به خاطر این شادی بعد از بازی دو بازیکن خود عذرخواهی کرده و امیدوار است این اطلاعیه مهر پایانی باشد بر جنجال‌هایی که به خاطر حرکت باکایوکو و فرانک کسیه ایجاد شده است.

 

 

در بیانیه باشگاه میلان چنین آمده:" بازیکنان ما بعد از بازی، پیروزی مهم تیم را جشن گرفته بودند و قصدی برای مسخره کردن حریف یا نیات غیرورزشی در کار نبوده. واکنش بازیکنان ما در واقع واکنشی دوستانه و بدون نیت سوء به توییت‌هایی بوده که در روزهای قبل از مسابقه بین آنها و آچربی رد و بدل شده بود".

 

در ادامه بیانیه چنین آمده:" باشگاه میلان بر ارزش‌هایی مثل احترام (در داخل و بیرون از زمین چمن)، برابری و همبستگی استوار شده و باکایوکو و فرانک کسیه هرگز از این ارزش‌ها تخطی نمی‌کنند".