به گزارش پارس نیوز، 

سرمربی سرخپوشان طی فصول اخیر نشان داده در خصوص مسائل اخلاقی تیمش با هیچ بازیکنی ولو ستاره‌های محبوب روی سکوها، حق عبور از خط قرمزش را نخواهد داد. موفقیت‌های این چند وقت با پرسپولیس روی نیمکت این تیم نیز به خوبی به او اجازه برخورد با بازیکنان را داده تا در تصمیمش بدون چالش و نگرانی از حواشی قدم بردارد.

 

با این حال امید عالیشاه که در دوره قبلی حضورش در پرسپولیس نیز با برانکو ایوانکوویچ دچار چالش شده بود و مسیر آن منتهی به جدایی‌اش از این تیم به دلیل سربازی شده بود، بدون درس گرفتن از آن اتفاقات بار دیگر به دنبال بازگشت به ترکیب از مسیر دیگری بود که تیرش به سنگ خورد.

 

تصمیم بهترین پاسور فصل سرخپوشان در حال حاضر با توجه به اضافه شدن بازیکنان تازه وارد یک قمار بزرگ برای او بود که باعث شد طی دیدارهای اخیر از لیست تیم نیز خارج شود و خوش شانس بود که سرمربی‌اش این مساله را به کمیته انضباطی باشگاه نبرد تا علاوه بر محرومیت از همراهی تیم، با جرایم مالی نیز مواجه نشود. در نهایت اما اکنون برانکو ایوانکوویچ به یاغی تیمش اجازه داده تا با حضور در تمرینات شانس بازگشت مجدد به لیست را به دست بیاورد و طی روزهای اخیر نیز از عملکرد فنی و اخلاقی‌اش ابراز رضایت کرده است. موضوعی که این امیدواری را برای عالیشاه شکل داده تا ضمن همراهی تیم در سفر به اصفهان، شانس بازگشت به ترکیب را نیز برای خود متصور شود.