به گزارش پارس نیوز، 

مجید حاج‌رسولی‌ها عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، پیرامون تغیر زمین بازی دوتیم ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس تهران از ورزشگاه فولادشهر به ورزشگاه نقش‌جهان اظهار داشت: این موضوع را تأیید و یا تکذیب نمی‌کنم، هیأت مدیره باشگاه و شخص سعید آذری در حال بررسی این موضوع هستند و حداکثر تا فردا ظهر تصمیم نهایی اعلام خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: شورای تأمین تصمیم گیرنده این موضوع است، صبح امروز شورا اعلام کرده است که اگر بازی در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود کار برای کنترل و امنیت مسابقه راحت‌تر است.

وی در خصوص اینکه آیا مجموعه ذوب‌آهن موافق این جا‌به‌جای است و یا خیر افزود: بازی برای ما در فولادشهر بسیار راحت‌تر از نقش‌جهان است، در صورت این انتقال و ما در نقش‌جهان حکم میهمان را داریم، این موضوع تصمیم شورای تأمین استان است،  سعی می‌کنیم که با تلاش تمام افراد این مسابقه را به بهترین شکل برگزار کنیم.

 به گزارش فارس، تصمیم شورای تأمین استان مبنی بر انتقال بازی از فولادشهر به نقش‌جهان پس از بازدید صبح امروز از ورزشگاه فولادشهر اتخاذ شده است، با توجه به حساسیت بالای جدول و تعداد زیاد هواداران پرسپولیس در اصفهان و احتمال حضور پررنگ هواداران این تیم در اصفهان، به نظر می‌آید که این جا‌به‌جایی بیشتر از همه به سود سرخ‌پوشان پایتخت تمام شود.