به گزارش پارس نیوز، 

بعد از شکست ۲ بر یک تیم فوتبال الهلال عربستان در بازی سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم فوتبال استقلال ایران تعداد زیادی از هوادران این تیم نسبت به این باخت ابراز خشم و ناراحتی کردند  و خواستار این هستند که زوران مامیچ سرمربی کروات این تیم اخراج شود.

بعد از حضور مامیچ در تیم الهلال عربستان او موفق به کسب نتایج خوبی نشده است. هواداران و بعضی از مسئولان این تیم در حساب های توئتری خود نوشتند که شاهزاده بین فیصل باید  سرمربی جدیدی برای آبی پوشان عربستانی انتخاب کند و مامیچ از این تیم کنار گذاشته شود. 

مالک باشگاه الهلال با توجه به فشاری که از طرف هواداران این تیم احساس می کند به دنبال تهیه هزینه ی مبلغ فسخ قرارداد مربی کروات خود است. این کار برای باشگاه الهلال هزینه ی زیادی دارد و یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه قبول کرده است که پول فسخ قرارداد مامیچ را بپردازد. 

گزارش هایی که در مطبوعات عربستانی منتشر می شود نشان می دهد بعد از شکست تیم الهلال مقابل استقلال جو درون این تیم شدیدا ملتهب شده و تغییراتی در راه خواهد بود. 

روزنامه "ریاض" نوشت مشاوران باشگاه در حال تلاش هستند تا قبل از روز جمعه جلسه ای با مامیچ برای اتمام همکاری با او داشته باشند. 

هوادران الهلال این روزها شرایط سختی برای مربی کروات خود ایجاد کرده اند و او را به هدر دادن قدرت بازیکنان و ناتوانایی در رهبری تیم متهم کردند. 

تیم الهلال با نتایج ضعیفی که در چند بازی اخیر خود در لیگ فوتبال این کشور به دست آورده است صدر جدول را از دست داد تا تیم فوتبال النصر جایش را بگیرد. آن‌ها در ۴ بازی آخر خود ۹ گل دریافت کرده اند. از اسلوان بلیچ، سرمربی کنونی تیم الاتحاد به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت الهلال نام برده می‌شود.

الهلال در بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان آسیا در دور برگشت مرحله گروهی بار دیگر باید به مصاف تیم فوتبال استقلال ایران برود.