به گزارش پارس نیوز، 

وینفرد شفر، روز گذشته مهدی قائدی را به خاطر اتفاقات رخ داده پیش از بازی با سایپا بخشید و این بازیکن جوان دوباره تمرینات خود را با تیم محبوبش از سر گرفت.

اما اوضاع برای فرشید باقری همچنان در حالت قرمز قرار دارد، با توجه به اتفاقات رخ داده اخیر در باشگاه استقلال به نظر می‌رسد که این بازیکن در انتهای فصل باید چمدان‌هایش را ببندد و تیم جدیدی برای خود انتخاب کند.

 

مقصد بعدی باقری یکی از علامت سوال‌های بزرگ فصل نقل‌وانتقالات خواهد بود، اما این طور که از شواهد و قرائن پیداست این بازیکن  در تابستان آینده تنها یک مشتری پروپاقرص خواهد داشت.

 

هرچند که سبک بازی این بازیکن به شدت مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ است و پیش‌تر در خبرها داشتیم که این احتمال وجود دارد که سرخ‌پوشان با خرید این بازیکن  قصد دارند انتقام منشا را بگیرند، اما مدیران باشگاه استقلال برای دچار نشدن به چنین چالشی حاظر به صدور رضایت نامه باقری برای باشگاه پرسپولیس نیستند.

از طرفی تراکتورسازی نیز برای این پست ضمن داشتن اکبر ایمانی آماده به فکر به خدمت گرفتن سعید عزت‌اللهی هستند. با توجه به تمامی فرضیات فوق باقری در تابستان آینده تنها بلیط اصفهان برای رزرو شدن رو به روی خود می‌بیند و سپاهان اصفهان به احتمال فراوان مقصد بعدی او در لیگ نوزدهم خواهد بود.

 

 هواداران استقلال در چند فصل اخیر با امیر قلعه‌نویی چندان میانه خوبی نداشته‌اند و اگر این انتقال در انتهای فصل عملی شود قطعاً تبعات سنگینی را برای او به همراه خواهد داشت.