به گزارش پارس نیوز، 

در این میان در فضای مجازی بحث جانشین مناسب برای شفر هم مطرح شده و جالب اینکه اسمی که بیش از دیگران بر سر زبان ها افتاده، محمد تقوی است و سرمربی پیشین تراکتورسازی که بازیکن سابق استقلال بوده، با نتایج خوبی که در حضور کوتاه مدتش در تبریز گرفته حالا به گزینه نیمکت استقلال هم تبدیل شده است. جالب اینکه تقوی در هفته های اخیر به شکل بازی استقلال انتقاد کرده و بعد از باخت استقلا‌ل در دربی هم در شبکه های اجتماعی متنی را در انتقاد از عملکرد تیم شفر منتشر کرد. تقوی پیش از این کاندیدای نشستن روی نیمکت استقلا‌ل به عنوان دستیار شفر هم بوده و حالا به یک گزینه جذاب برای بعضی هواداران استقلال برای جانشینی شفر تبدیل شده است.

علاوه بر تقوی، از فرهاد مجیدی هم به عنوان گزینه جانشینی شفر نام برده می شود. مجیدی البته تجربه زیادی در دنیای مربیگری ندارد و از نیم فصل دو هم به عنوان دستیار شفر به استقلال اضافه شده است. شاید اگر شفر فصل بعد هم بماند و فرهاد مجیدی هم دستیارش باشد، آنگاه مجیدی به گزینه اول استقلال تبدیل شود. بخصوص که وی محبوبیت خاصی هم بین هواداران دارد.

استقلا‌ل یک فصل دیگر هم با شفر قرارداد دارد اما نتایج فعلی این تیم و احتمال به پایان بردن فصل بدون جام و حذف از آسیا باعث شده که گمانه زنی ها در مورد گذاشتن این مربی آلمانی در پایان فصل افزایش یابد.