به گزارش پارس نیوز، 

علی فتح الله زاده در خصوص شرایط استقلال اظهار داشت: خوشبختانه شرایط استقلال خیلی خوب است و این تیم به اعتقاد من توانایی قهرمانی در آسیا را دارد و می تواند به این عنوان برسد. استقلال به خوبی خود را تقویت کرده و در چند هفته اخیر مدعی تر از خیلی تیم ها گام برداشته که به اعتقاد من اگر دچار حاشیه نشود، می تواند حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد.

 

وی در ادامه افزود: استقلال باید روی مسائل روحی و روانی نیز خیلی کار کند. در بازی با الدحیل این تیم با دریافت یک گل، یکدفعه شیرازه‌اش از هم پاشید که به اعتقاد من اگر از لحاظ روانی شرایط بهتری داشت، می توانست گل خورده را جبران کرده یا گل های کم تری بخورد.

 

فتح الله زاده در خصوص بازی این تیم برابر العین گفت: استقلال با صد هزار هوادار برنده این بازی می شود. هواداران استقلال این تیم را تنها نخواهند گذاشت و با حمایت یکپارچه خود به برتری این تیم کمک خواهند کرد‌. من مطمئنم هواداران استقلال از سراسر ایران برای حمایت از این تیم به ورزشگاه می آیند و همین مسئله به برتری این تیم کمک خواهد کرد.

 

مدیر عامل سابق استقلال در ارتباط با این که خودش برای این بازی به ورزشگاه می رود یا خیر، گفت: برای این که ممکن است حضور من در ورزشگاه باعث ایجاد حاشیه برای استقلال شده یا هواداران من را تشویق کنند به ورزشگاه نمی روم و فکر می کنم نرفتنم به استادیوم بیشتر بتواند به استقلال کمک کند اما از همه هواداران می خواهم به استادیوم رفته و با تشویق های خود به تیم کمک کند.

 

فتح الله زاده در خصوص پرونده استقلال در دادگاه CAS گفت: عقل و منطق به همراه قوانین می گوید استقلال برنده این پرونده خواهد بود چرا که استقلالی‌ها هیچ وقت نگفته بودند ما در این بازی حاضر نمی شویم، بلکه خواستار تعویق بازی بودند و این اشتباهی بود که از طریق فدراسیون و سازمان لیگ رقم خورده بود.