به گزارش پارس نیوز، 

در مورد پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: استقلال بعد از شکستی که مقابل الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا داشت می‌خواست که شرایطش را بهبود ببخشد ضمن اینکه چند بازیکن استقلال خسته بودن و به همین دلیل هم شفر به آنها استراحت داد و با بازیکنان جدیدتری تیمش را به میدان فرستاد. تغییرات شفر با فکر انجام شده بود اما بازیکنان استقلال گاهی شتابزده عمل کردند.

وی افزود:فاصله دو دفاع میانی استقلال یعنی دانشگر و منتظری زیاد بود. روز ه چشمی در نیمه دوم خوب بود اما علی کریمی در نیمه دوم همان بازیکن فعال و پویای نیمه اول نبود با این حال استقلال در این بازی به پیروزی رسید و نتیجه دلخواهش را گرفت. این پیروزی بر روحیه تماشاگران هم تأثیر مثبت می‌گذارد و باعث می‌شود که باخت مقابل تیم قطری تا حدی جبران شود.

جباری با اشاره به شرایط فنی استقلال گفت: ایسما، پاتوسی و منشا بسیار هماهنگ بودند البته ناهماهنگی‌ایی هم در خط هافبک استقلال دیده شد ولی مهم گرفتن سه امتیاز بود که استقلال به هدفش رسید.

وی در مورد دیدار روز سه‌شنبه استقلال با العین امارات گفت: استقلال مقابل الدحیل شکست خورد اما هنوز پنج بازی دیگر باقی مانده است و استقلال می‌تواند به لیگ قهرمانان آسیا برگردد.آبی‌پوشان توان شکست الدحیل و سایر تیم‌های آسیایی را در تهران دارند.