به گزارش پارس نیوز، 

با توجه به شروع رسمی مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا از امروز د ر تایلند، نشست مطبوعاتی سرمربیان برگزار شد.

در این نشست، مارکو اوکتاویو سرمربی تیم‌ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: به اینکه در این مسابقات حاضریم، افتخار می‌کنیم. آرزوی بسیار بزرگی در سر داریم. در واقع در اینجا پانزده تیم حضور دارند که تمام آنها نیز به دنبال آرزوهایشان یعنی کسب سهمیه جام جهانی هستند.

وی ادامه داد: آماده سازی خوبی داشتیم. به همه حریفانمان نهایت احترام را می‌گذاریم و می‌خواهیم بهترین چیزی که می‌توانیم را به نمایش بگذاریم تا یکی از سهمیه‌ها را برای جام جهانی بعدی به دست بیاوریم.

اوکتاویو در پاسخ به این سوال که آیا موافقید با توجه به قدرتی که تیم ایران دارد، پس رسیدن به عنوان قهرمانی برایش دوراز دسترس نیست، گفت: در فوتبال موارد بیشماری وجود دارد. نمونه‌اش همین بازی چند روز پیش رئال مادرید و چرا راه دور برویم، به طور مثال تجربه‌ای که ما برزیلی‌ها در جام جهانی مقابل آلمان داشتیم.

وی افزود: بله ما می‌دانیم که قدرت زیاد و تیم خوبی داریم، همچنین اعتماد به نفس بالایی داریم، اما به حریفانمان احترام زیادی می‌گذاریم. تیم‌های قدرتمندی در این مسابقات حضور دارند که حتی سخت‌تر از ما کار کردند.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: بنابراین تنها تمرکز فعلی ما روی بازی اولمان مقابل عراق قرار دارد که تیم بسیار خوبی است و آماده سازی بسیار خوب به همراه چند بازی دوستانه داشته که از آن آگاه هستم. در نهایت می‌خواهیم همه این موارد را به کنترل خودمان در بیاوریم.

در پایان این نشست سرمربیان گروه چهارم (تنها گروه سه تیمی این مسابقات) باهم عکسی به یادگار انداختند.