به گزارش پارس نیوز، 

رضا درویش در خصوص دیدار شب گذشته تیم‌های فوتبال سایپا و پنجاب هند در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا که با برتری پُرگل شاگردان علی دایی به پایان رسید، اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود و ما نمایش خوبی داشتیم. فکر می‌کنم اگر کیفیت زمین بهتر بود و باران نمی‌بارید می‌شد گل‌های بیشتری زد.

وی افزود: بازیکنان ما مصمم هستند و امیدوارم در قطر هم نتیجه خوبی کسب کنیم. با توجه به بضاعتی که تیم ما دارد کار مقابل الریان قطر به شدت مشکل است، چون ما وضعیت مالی خیلی خوبی نداریم. البته ما جوانان و مربی بانشاطی داریم که می‌توانند کار‌های بزرگی انجام دهند. امیدوارم با ارائه یک بازی باکیفیت نماینده خوبی برای ایران در لیگ قهرمانان باشیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا درباره اینکه آیا پاداشی برای بازیکنان در صورت صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در نظر می‌گیرد یا خیر، تصریح کرد: بازیکنان ما به تنها چیزی که فکر نمی‌کنند این مسائل است. در تیم سایپا همه دنبال نشان دادن خودشان در زمین هستند و هدفی غیر از این ندارند.

درویش در مورد حضور علی پروین و حبیب کاشانی در ورزشگاه برای حمایت از سایپا در بازی با نماینده هند، خاطرنشان کرد: پروین و کاشانی محبت کردند و به ورزشگاه آمدند. البته نفرات دیگری هم بودند. به هر حال حضور علی دایی در سایپا می‌تواند هر کسی را برای رفتن به ورزشگاه مجاب کند و از اینکه بزرگانی مثل پروین آمدند خوشحالیم، چون تیم ما وضعیت مالی خوبی ندارد و حضور این عزیزان انرژی مضاعفی به همه ما می‌دهد.