به گزارش پارس نیوز، 

پرونده صدور آی تی سی کارت آیاندا پاتوسی برای استقلال ختم به خیر شد و آبی های تهرانی در آخرین ساعات نقل و انتقالات توانستند درخواست خود را ثبت کنند تا حالا خیالی آسوده از حضور این بازیکن داشته باشند.

با طولانی شدن روند صدور آی تی سی کارت این بازیکن، مشخص شد که پاتوسی به دلیل عدم حضور در ترکیب تیم ملی آفریقای جنوبی و عدم حضور در لیگ های اروپایی نمی تواند برای استقلال به میدان برود و فدراسیون درخواست این بازیکن را ثبت نمی کند.

موضوعی که با پیگیری آبی ها البته ختم به خیر شد؛ در اسناد ارائه شده از سوی باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال مشخص شد که این بازیکن طی دو سال گذشته به اردوی تیم ملی آفریقای جنوبی دعوت شده است و بر اساس قانون نیز حضور در ترکیب موضوع مهمی نیست و پاتوسی باید تنها عضو تیم ملی آفریقای جنوبی در 2 سال گذشته می بود که این موضوع نهایی شد و در نهایت فدراسیون قبل از بسته شدن تی ام اس، درخواست این بازیکن را ثبت کرد.

 

با ثبت شدن این درخواست قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ایران، حالا استقلالی ها می توانند به صدور آی تی سی از سوی فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی امیدوار باشند که احتمالا طی 24 ساعت آینده رخ خواهد داد و در نهایت این بازیکن می تواند برای استقلال به میدان برود.