به گزارش پارس نیوز، 

جبار قوچان‌نژاد در خصوص بازی پر حاشیه پیام مشهد و خاتم اردکان در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال اظهار کرد: خاتم تیم قدرتمندی است، در برخی اوقات روز خوب‌مان نبود و انتظار داشتیم بهتر از این‌ها بازی کنیم. می‌توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم که اصلا کار به ست پنجم کشیده نشود.

وی در خصوص حواشی به وجود آمده در ست پنجم خاطرنشان کرد: در حواشی به وجود آمده به هیچ وجه تیم پیام دخالت نداشت. بازیکنان خاتم معتقد بودند که توپ به سر پنجه‌های دفاع روی تور برخورد کرده، در حالی که پس از پایان بازی و در بازبینی ست پنجم، شاهد بودیم که توپ هیچ برخوردی به سرپنجه‌های دفاع ما نداشته است.

سرمربی پیام مشهد ادامه داد: داور در خصوص این پوئن به‌جا ‌داد که اصلا نباید چنین رایی صادر می‌کرد، اما حاکم زمین است و رای به‌جای داور را پذیرفیتم. پس از جنجال‌های به وجود آمده، ناظر فدراسیون به هر دو تیم سه دقیقه مهلت داد که به درون زمین بازگردند، در حالی که پیام اصلا از زمین خارج نشده ‌بود.

قوچان‌نژاد یادآور شد: بازیکنان خاتم زمین را ترک کردند. به نظرم از فرصت استفاده کردند چرا که سه پوئن نیز عقب بودند. منتظر رای کمتیه انضباطی فدراسیون هستیم، اما مطمئنا رای به نفع پیام خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که کاپیتان خاتم مدعی بود، ناظر به هر دو تیم دستور داده زمین را ترک کنند، خاطرنشان کرد: بحث در حضور داوران بالا گرفته بود که سبب شد ناظر فدراسیون اعلام کند اگر رای داور را نمی‌پذیرید، بازی را نیمه تمام اعلام کنم، در غیر این صورت پس از سه دقیقه هر دو تیم وارد زمین شوند. پیام مشهد درون زمین باقی ماند و خاتمی‌ها به رختکن رفتند.

سرمربی پیام مشهد عنوان کرد: پس از اینکه سرمربی خاتم تیمش را بیرون کشید، در خواست کردیم که تا زمانی که اتفاقی رخ نداده، تیم‌شان را به درون زمین بفرستند که عادل غلامی با صراحت اعلام کرد که بازیکنان خاتم دوش گرفته‌اند!

قوچان‌نژاد در خصوص تیم صاحب سرویس پس از دریافت کارت قرمز، تصریح کرد: نظرمان این بود که وقتی کارت قرمز را ابتدا به خاتم نشان می‌دهد، سرویس به دست پیام می‌افتد. متاسفانه پخش زنده در این بازی نداشتیم که نشان دهد داور ابتدا به کدام تیم کارت قرمز نشان داده است.

وی در خصوص کیفیت فنی بازی اظهار کرد: هر دو تیم یک بازی فوق‌العاده به نمایش گذاشتند. ارزش‌های فنی بازی خیلی بالا و بسیار تماشاگر پسند بود. از بازی لذت بردم، اما حیف که به این شکل خاتمه یافت. شاید قدرت‌مان به اندازه خاتم نبود، اما پابه‌پای خاتم جلو آمدیم.