به گزارش پارس نیوز، 

در حالی که زمان ثبت رسمی قراردادهای بازیکنان جدید باشگاه‌ها از روز یکشنبه هفته آینده آغاز می‌شود، اما به دلیل اتمام بازی‌های دور رفت لیگ برتر طی دو هفته اخیر، مدیران باشگاه‌ها برای جذب بازیکنان مد نظرشان اقدام کرده و به دنبال ثبت قراردادهای داخلی، تا پیش از ثبت رسمی آنها هستند.

در این بین تعدادی از بازیکنان هم به دنبال جدایی از باشگاه‌های خود هستند تا با بررسی پیشنهادات خود، تیم جدیدشان را انتخاب کنند و به همین منظور قصد فسخ قراردادهای قبلی را دارند.

سعید فتاحی، مسؤول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر بازیکنی طبق بندهای قراردادش در ابتدای فصل، در حال حاضر شرایط فسخ قرارداد را داشته باشد، می‌تواند اکنون این کار را انجام دهد یا باید منتظر آغاز رسمی نقل و انتقالات باشد، عنوان کرد: اگر بازیکنی شرایط فسخ قرارداد را داشته باشد، اکنون می‌تواند این کار را انجام دهد.

او در مورد واکنشی که فیفا مبنی بر تغییر نام باشگاه داماش گیلان به داماش گیلانیان، به سازمان لیگ داشت، اظهار کرد: تیم داماش گیلانیان به کارش ادامه خواهد داد و در جام حذفی و مسابقات لیگ دو شرکت خواهد کرد، اما دیگر امکان تعویض نام این باشگاه وجود ندارد.

انتهای پیام/