به گزارش پارس نیوز، رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران که این روزها از سوی سه تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد، در حال بررسی این پیشنهادات است. تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس تیم هایی هستند که برای جذب گوچی اعلام آمادگی کرده اند.

تراکتورسازی اولین تیمی بود که چراغ جذب این بازیکن را در لیگ هجدهم روشن کرد. با توجه به نیاز مبرم سرخ پوشان فوتبال آذربایجان به مهاجم، قوچان نژاد یکی از گزینه هایی بود که آنها برای پر کردن جای خالی اروین و به دنبال به خدمت گرفتنش بودند و بعدها هم دو تیم استقلال و پرسپولیس خواهان جذب مهاجم 31 ساله هیفرنین شدند.

در چنین شرایطی تصمیم گیری برای قوچان نژاد اندکی دشوار شده است. او باید از میان سه تیم برتر فوتبال ایران یکی را انتخاب کند. البته یک احتمال دیگر هم وجود دارد که او قید حضور در فوتبال ایران در مقطع فعلی را بزند.

البته پرسپولیسی ها گوی سبقت را از دو رقیب خودشان یعنی تراکتور و استقلال ربوده اند و گرایش اعضای خانواده گوچی هم به تیم قرمز پوش پایتخت است، اما محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی شخصا برای جذب قوچان نژاد وارد عمل شده است، این اتفاق می تواند یک پوئن مثبت برای تراکتورسازی به شمار برود.

اما استقلالی ها هم از این قافله عقب نماندند و شبانه روز با این مهاجم در حال مذاکره هستند تا جایی که مدیر برنامه های گوچی از نزدیک شدن این بازیکن به استقلال خبر داده است.

در نقل و انتقالات تابستانی و در جریان جذب ستاره هایی چون دژاگه، شجاعی، حاج صفی و استوکس به خاطر داریم که مالک متمول تراکتوری ها بی دردسر و بی سر و صدا وارد عمل شده و نتیجه تک تک مذاکرات نیز مثبت بود.

این موضوع در جلسه ای که بین زنوزی و قوچان نژاد برگزار می شود تا حدی قوچان نژاد را به دیار تبریز نزدیک و نزدیک تر می کند.