به گزارش پارس نیوز،  تیم ملی فوتبال در شرایطی اردوی خود را در کشور قطر برپا کرده که کارلوس کی روش همه تدابیر امنیتی را برای جلوگیری از لو رفتن تاکتیک ها و شرایط نفراتش به کار گرفته است. سرمربی تیم ملی که پیش از برپایی اردو در قطر ناراحتی اش از خصوصی نماندن تمرینات در کمپ اسپایر را علنی کرده بود، همچنان نگران این است که مربیان سایر تیم های آسیایی و رقبای تیم ملی در جام ملت ها بتوانند اطلاعات ایران را به دست آورند.


از این رو کی روش که همواره قبل از تورنمنت های مهم سعی کرده تیم ملی را مخفی نگه دارد، اینبار نیز دست به چنین کاری زده است. تمرین دیروز تیم ملی یک اتفاق جالب را در خود جای داده بود که نشان از حساسیت های کی روش برای تمرین پشت درهای کاملا بسته دارد. افرادی از کشور قطر دیروز دور زمین تمرین تیم ملی را با پارچه های سیاه و سبز رنگ به طور کامل پوشاندند؛ به طوری که از روی سکوهای ورزشگاه هیچ دیدی به زمین تمرین وجود ندارد.


از سوی دیگر 5 مامور امنیتی کشور قطر با جلیقه های رنگی نیز در حین برگزاری تمرینات تیم کی روش بالای سکوهای ورزشگاه مستقر می شوند تا مبادا کسی بتواند وارد زمین شود و کارهای تاکتیکی تیم ملی را تماشا کند.


سرمربی پرتغالی تیم ملی اما با وجود این تدابیر امنیتی برای جلوگیری از لو رفتن تاکتیک هایش، برخی دستیارانش را نیز مامور کرده تا به سکوهای زمین تمرین بروند و در حین برگزاری تمرینات همه جا را زیر نظر بگیرند تا کسی از تیم های رقیب نتواند اطلاعاتی از تمرین به دست آورد.


نکته قابل توجه اینکه روز گذشته به عکاس ایرانی حاضر در تمرین تیم ملی نیز فقط به مدت 15 دقیقه اجازه عکاسی داده شد.


کی روش در گذشته نیز قبل از تورنمنت های مهم دست به چنین کارهایی زده است و حالا نیز این مساله ادامه پیدامی کند. سرمربی تیم ملی حتی بازی دوستانه با قطر را نیز تصمیم گرفته پشت درهای بسته برگزار کند و از این رو درباره فلسطین نیز چنین تصمیمی دارد. هرچند که مسئولان فدراسیون در صدد هستند تا کی روش را راضی کنند بازی در برابر فلسطین آزاد باشد و علاقه مندان بتوانند این بازی تیم ملی را تماشا کنند.