به گزارش پارس نیوز، باشگاه تراکتورسازی فعالیت خود را در فصل نقل و انتقالات شروع کرده است اما این باشگاه به علت بدهی های مالی حق ثبت قراردادهای بازیکنان جدید خود را ندارد و باید 20 درصد از بدهی های خود را بدهد تا مانعی برای جذب نفرات جدید نداشته باشد. 

تراکتورسازان پرونده های حقوقی زیادی در مراجع قضایی از سال های گذشته دارند اما از زمانی که مالکیت این باشگاه به زنوزی واگذار شده است وضعیت مالی شان بهتر شده است و خیلی از پرونده های حقوقی را بستند. بنابراین به نظر می رسد که تراکتورسازی مشکلی برای پرداخت 20 درصد از بدهی ها ندارد تا بتواند قراردادهای بازیکنان جدید خود را ثبت کند. 

محرم پور سخنگوی باشگاه تراکتورسازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: سازمان لیگ به ما اعلام کرده است که باید 20 درصد از بدهی های خود را بدهیم تابتوانیم قراردادهای بازیکنان جدید خود را ثبت کنیم که ما اقدامات لازم را در این باره انجام می دهیم تا مشکلی پیش نیاید. 

او درباره وضعیت نقل و انتقالات تراکتورسازی تصریح کرد:  طبق لیستی که تقوی به باشگاه داده است و پست هایی که نیاز به جذب بازیکن داریم اقدامات لازم را انجام می دهیم. گزینه های مطرح شده در رسانه ها را تایید نمی کنیم و  بعد از توافقات نهایی اسامی بازیکنان جذب شده را رسانه ای می کنیم.