به گزارش پارس ، محمد نوری در گفت و گو با فارس، پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همانطور که قبلا هم گفتم با وجود پیشنهادهایی که داشتم و زیاد دوست ندارم در مورد آنها دیگر صحبت کنم قراردادم را با باشگاه پرسپولیس امضا کردم و خیلی خوشحالم که این افتخار نصیب من شد که باز هم شماره ۱۴ پرسپولیس را بپوشم.

وی افزود: هیچ وقت کار زیبای رویانیان و شیرینی را فراموش نمی کنم، آنها قبل از بازی با کره خیال من را راحت کردند و با آرامش برای کمک به تیم ملی راهی کره جنوبی خواهم شد. در این چند روزه سعی و تلاش این دو نفر را برای پیوستنم به پرسپولیس دیدم و به باشگاه تبریک می گویم.

نوری ادامه داد: از طرفی دیگر خیلی خوشحالم که دوباره این افتخار نصیبم شد که شاگرد علی دایی باشم، دایی بزرگ فوتبال این مملکت است و مطمئن هستم که او می تواند در پرسپولیس نتایج درخشان سابق خود را تکرار کند.

هافبک قرمزپوشان تصریح کرد: همیشه برنامه های دایی مدون و بسیار خوب بوده و شک ندارم امسال هم او می تواند دل میلیون ها هوادار پرسپولیس را شاد کند.

وی در خصوص بازی مقابل کره جنوبی نیز گفت: کار ایران مقابل کره سخت است، کاری به قطر، ازبکستان و سایر تیم ها نداریم، ما باید خودمان باشیم و انشاالله برای برد به میدان برویم، باز هم می گویم ایرانی ها مرد روزهای سخت هستند و مطمئن هستم مقابل کره با تلاش کوشش، و یک دلی همگانی دست خالی برنمی گردیم و مسافر جام جهانی خواهیم بود، خیلی دوست دارم تا به یکی از آرزوهایم یعنی حضور درجام جهانی برسم در این رویداد مهم همراه با پیراهن مقدس کشورم حضور داشته باشم.

وی در پایان در خصوص بازی با لبنان نیز گفت: همانطور که از قبل تصور می کردیم، لبنان مقابل ما بسته و بسیار عجیب بود و آنها به دنبال وقت تلف کردن بودند اما خوشبختانه خوب موقعی با حمایت هواداران که همیشه یارمان بودند گل اول را به آنها زدیم و چه بسا که می توانستیم گل های بیشتری به آنها بزنیم، همین که تکلیفمان را خودمان روشن می کنیم برایمان کافی است و حالا باید در دیدار مقابل کره جنوبی با تمام توان به میدان برویم تا با یک امتیاز کامل در این دیدار سخت، حساس به نتیجه لازم برسیم. شما مطمئن باشید کره هم از ما ترس دارد و آنها هم الان در آرامش نیستند.