به گزارش پارس نیوز، سروش رفیعی هافبک تکنیکی پرسپولیس که در نیم فصل دوم می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود در مورد شرایط پرسپولیس اظهار داشت: شرایط خیلی عادی و خیلی ذوق داریم که برگردیم به ترکیب. دوست داریم خودمان را سرحال نگه داریم و در بهترین شرایط به تیم اضافه شویم.


وی افزود: فشار بازی‌ها باعث شده تا خستگی بین بازیکنان زیاد شود. هر چقدر تلاش زیادی داشته باشیم، اما این فشار اذیت می‌کند و همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی مقابل پرسپولیس دارند و این کار را سخت‌تر می‌کند.


رفیعی در مورد بازی با تراکتورسازی هم گفت: بازی تراکتور بازی خوب و قشنگ لیگ بود. همیشه نمایش دو تیم پرهیجان بوده، ولی تیم ما تحت فشار بازی‌ها و تعدد مصدومیت‌ها قرار دارد. تیم خوب بازی کرد و از نمایش بازیکنان لذت بردم.


وی در مورد تقابل با ماشین‌سازی عنوان کرد: امیدوارم برابر ماشین نمایش خوبی داشته باشیم. از نتیجه نمی‌دانم، اما امیدوارم به پیروزی برسیم.


وی در پاسخ به اینکه بازیکنان پرسپولیس روز گذشته به دلیل مشکلات مالی اعتراض و اعتصاب داشتند و این موضوع پیش از این توسط او نیز عنوان شده بود گفت: من هیچ وقت در خصوص مدیریت باشگاه اعتراض نکردم و گفتم این تیم با توجه به این شرایط سختی که به فینال رسیدند نیاز به حمایت و قدردانی دارند. مسوولان فقط مدیران باشگاه نیستند و به وزارت ورزش و ... هم مربوط می‌شود. دیروز هم تیم کارش را انجام داده و اعتراضی نبود. با توجه به فشاری که روی بازیکنان است و یک هجمه شدیدی از سوی همه باشگاه‌ها وجود دارد. یک هجمه ناخوش که نمی‌دانم بابت چیست. بازیکنان می‌خواستند نشان دهند که کنار هواداران هستند. بچه‌ها ریکاوری و استراحت کردند. بچه‌ها با شرایط سخت و مشکلات به فینال آسیا رسیدند و مشکلی وجود ندارد.