به گزارش پارس نیوز، برانکو ایوانکوویچ بعد از پایان تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:می‌دانیم چه در انتظار ما است ولی ما به دنبال اهداف خودمان هستیم و ماشین‌سازی ترکیبی از جوان‌ها و با تجربه‌ها دارند. بعد از اینکه مربی خود را تعویض کردند شرایط بهتری پیدا کردند.

وی در خصوص نامه فدراسیون فوتبال به باشگاه  پرسپولیس برای مصاحبه‌هایش گفـت: من در این مورد چیزی نمی‌دانم.در این لحظه برانکو از خبرنگاران سوال کرد« اسم و فامیل من را در نامه آورده‌اند؟!» کریم باقری، مارکو و ایگور هم مربی پرسپولیس هستند!

خبرنگاری گفت نامه را به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده است که برانکو پاسخ داد: من اسم و فامیل دارم. ولی سوال من این است که مگر من مقصرم که مربی تیم ملی خوشحالی کرده است؟ برای من اصلا این مسائل مهم نیست.فقط از بازی با ماشین‌سازی صحبت کنید.

وی در خصوص حضور پرسپولیس در تورنمنت 4 جانبه کیش گفت: این برنامه را چه کسی سازماندهی کرده است؟ برنامه ما چیز دیگری است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص مصدومان تیمش گفت: ما کارمان سخت است، لیگ ایران سخت است و آسیا و مراحلش هم سخت تر. طبیعی است که خستگی به وجود می‌آید و بازیکنان مصدوم می‌شوند. کامیابی نیا و مصلح به این بازی نمی‌رسند. مصلح کشیدگی دارد ولی نمی‌خواهیم ریسک کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کامیابی‌نیا قبل از پایان فصل کتفش را جراحی می‌کند یا خیر گفت: این موضوعی است که  همه باید در مورد آن به جمع بندی برسیم.