به گزارش پارس نیوز، در برنامه ۹۰ دوشنبه شب گذشته، اتفاقات جالبی رخ داد که مهم‌ترین آن، اصرار شدید عادل فردوسی پور به اشتباه داوران دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی در اعلام آفساید جنجالی‌ترین صحنه بازی یعنی گل احسان حاج صفی به پرسپولیس بود.

 

عادل حتی برای این کار از نرم افزار‌های مختلف سود برد که بتواند پرسپکتیو را نشان بدهد و سری به فیزیک، ریاضیات و هندسه هم زد. ابزار مهندسی را روی مانیتور گذاشت و با خط کش و استفاده از قانون خطوط موازی، می‌خواست بگوید داور و کمک داور در آن صحنه اشتباه کردند و آن گل کاملا سالم بود. فردوسی پور، تیر آخر را هم این طور شلیک کرد و گفت: «من در حین گزارش به اشتباه گفتم که نظر داور و کمک داور صحیح بود که آفساید اعلام کردند» اتفاقا پیروز سیف الله پور کارشناس داوری نیز هم نظر با عادل بود و او نیز تلاش گسترده‌ای داشت تا بگوید گل تراکتور آفساید نبوده است.


پس از اتمام برنامه نود، شاید حمله شدید پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی به فردوسی پور هستیم. طرفداران این تیم با شدیدترین جملات ممکن به عادل تاختند و او را به نقد کشیدند که چرا به خاطر «اختلاف کی روش با برانکو» قصد دارد پرسپولیس را تحت فشار قرار بدهد! البته این منطق هم پذیرفتنی نیست، ولی سرخپوشان که به خاطر حساسیت هواداران تراکتورسازی، قبل از دیدار روز یکشنبه اقدام به تشویق فردوسی پور کردند، حالا از آن اتفاق پشیمان هستند و برای او در بازی‌های بعدی خط و نشان کشیده اند.