به گزارش پارس نیوز، 

کمتر از یک ساعت پس از مصاحبه مهدی تاج ، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره دیدارهای معوقه پرسپولیس ، سازمان لیگ خبری مبنی بر برگزاری دیدار شاگردان برانکو با تیم پیکان بر روی سایت خود قرار داد.

سازمان لیگ  فوتبال کشورمان نوشت: دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان معوقه از هفته نهم لیگ برتر روز دوشنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

در حالی که تاج در جمع خبرنگاران درباره این دیدار ها گفته بود: سازمان لیگ فوتبال کشورمان به صورت مستقل عمل می کند اما من برای برگزاری این مسابقات از سازمان لیگ خواسته ام تا همکاری لازمه را با این  تیم داشته باشد.

بدین ترتیب دیدار تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار خواهد شد که شخص برانکو ایووانکویچ خود یک روز پیش از برگزاری دیدار در  تاریخ 28 آبان ماه به تهران باز خواهد گشت و برخی از بازیکنان این تیم را که در تمرینات تیم ملی فوتبال امید و یا تیم ملی فوتبال کشورمان حضور دارند، در  اختیار ندارد.

پندار خمارلو ، مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس نیز درباره برگزاری این  دیدار گفت: برای برگزاری این دیدار تنها باید برانکو ایووانکویچ به عنوان سرمربی تیم  تصمیم گیری کند. ما این موضوع را به او اطلاع خواهیم داد و برای برگزاری دیدار باید با او مذاکره کنیم.

پیش از این برانکو ایووانکیوچ اعلام کرده بود که بدون بازیکنان ملی پوش خود در برابر هیچ تیمی در قالب مسابقات لیگ برتر و یا  جام حذفی قرار نخواهد گرفت.

انتهای پیام/