به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر عصر امروز در ورزشگاه آزادی تهران حضور یافت و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این ورزشگاه برای میزبانی دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان در این بازدید میدانی از بخش های مختلف این ورزشگاه از جمله گیت های ورودی که به تازگی مراحل نصب آن آغاز شده همچنین آماده سازی جایگاه ویژه، مرکز رسانه ای ، تونل ها ، رختکن ها ، سکوهای تماشاگران و بخش های مختلف دیدن کرد و به منظور تسریع در روند آماده سازی توصیه های لازم را ارائه داد.

پیش از این سلطانی فر با دستور تشکیل ستادی به منظور رفع معایب برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا بر ضرورت آماده سازی ورزشگاه آزادی بر اساس الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرده بود.

در این بازدید میدانی کریمی مدیرعامل شرکت توسعه ونگهداری اماکن ورزشی و نیکو خصال مدیر مجموعه ورزشی آزادی گزارشی از روند آماده سازی ارائه دادند.

عباباف مدیرکل حراست و مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان هم در این بازدید میدانی حضور داشتند.

همچنین در پایان بازدید میدانی در جلسه ای که در محل ورزشگاه برگزار شد ، آخرین وضع بازسازی ورزشگاه در حضور سلطانی فر مورد بررسی قرار گرفت.

تاکید سلطانی فر بر برگزاری بازی استقلال و سایپا در ورزشگاه آزادی

 مسعود سلطانی فر در پایان بازدید دو ساعته خود از روند آماده سازی استادیوم آزادی تهران درباره برگزاری بازی استقلال و سایپا که در چارچوب رقابتهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت : با وجود فعالیت های مهندسی و بازسازی سکوها و ورودی های مجموعه ورزشی آزادی ، ولی به فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه اعلام کردم حتما شرایطی را فراهم کنند که بازی استقلال و سایپا با حضور تماشاگران در استادیوم آزادی برگزار گردد و این دیدار در ورزشگاه دیگری برگزار نشود.


انتهای پیام/