به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال رئال مادرید و سرمربی این تیم، خولن لوپتگی، روزهای حساسی را می‌گذرانند. هواداران و بسیاری از کارشناسان معتقدند سرمربی این تیم باید اخراج شود، اما رئیس باشگاه چنین عقیده‌ای ندارد. هرچند روزنامه اسپانیایی مارکا گزارش داده او بعد از اولین شکست در بازی‌های پیش رو اخراج خواهد شد. همچنین در صورتی که بتواند در ۵ بازی پشت سر هم برنده شود یعنی شغلش را حفظ کرده است.

بازی بعد رئال مادرید با هدایت او مقابل ویکتوریا پلژن و در لیگ قهرمانان اروپا است. فرصتی برای اشتباه کردن نیست و در این بازی که زیاد هم سخت به نظر نمی‌رسد سفیدپوشان مادریدی باید برنده باشند. شاید اگر تیم نبازد او اخراج نشود، اما مطمئنا اگر عملکرد بدی داشته باشند تاثیر زیادی در تصمیم‌گیری اعضای باشگاه خواهد داشت.

از حالا هر بازی برای او مانند یک فینال است و او باید در هر بازی فقط به برد فکر کند، شروعش هم از لیگ قهرمانان است. از آنجایی که لوپتگی و تیمش باید به زودی در نیوکمپ به مصاف بارسا بروند، باید امیدوار باشند در بازی قبل از آن تیم نتیجه خوبی گرفته باشد و از طرفی در خانه حریف شکست نخورد.

از طرفی سران باشگاه از همین حالا جانشینان احتمالی او را هم مورد بررسی قرار دادند و در صورتی که نتایج ضعیف ادامه داشته باشد مذاکرات با روبرتو مارتینز و آنتونیو کونته آغاز خواهد شد.