به گزارش پارس نیوز، همانطور که پیش از این اعلام شده بود بعد از اعزام تیم کشتی آزاد به جهانی بوداپست و در حالیکه فرنگی‌کاران نیز تا روز دوشنبه ایران را به مقصد مجارستان ترک خواهند کرد، استارت تمرینات امیدها از امروز (28 مهر ماه) بار دیگر در خانه کشتی زده شد.

این در حالی بود که پیش از این به دلیل وجود بحث‌های مربوط به عدم اعزام امیدها به جهانی پیش رو و همچنین شلوغی خانه کشتی، امیدها اردوی مجزایی نداشتند و نفرات این تیم همراه با تیم ملی بزرگسالان تمرین می‌کردند.

تیم ملی فرنگی درشرایطی تمریناتش را آغاز می‌کند که دو کشتی‌گیر عنوان‌دار و امیدِ مدالش را از دست داده است.

جمشید خیرآبادی، سرمربی تیم امید کشتی فرنگی در این‌باره به تسنیم گفت: امین کاویانی‌نژاد بعد از آسیب دیدگی از ناحیه کتف در مسابقات جوانان و همچنین امین میرزازاده به دلیل آسیب‌دیدگی همسترینگ پایش و انجام عمل جراحی قادر به همراهی ما در مسابقات امیدهای جهان نخواهند بود. هرچند که ما در دو وزن 72 و 130 کیلوگرم 4 جوان خوب و مدعی در اختیار داریم که از بین آنها ملی‌پوشان دو وزن را انتخاب خواهیم کرد.

هر دو کشتی‌گیر در مسابقات جهانی اسلوواکی با شکست همه حریفان، مدال طلای اوزان 72 و 130 کیلوگرم را از آن خود کردند. با این حساب تیم امید فرنگی دو طلایی خود را در مسابقات امیدهای جهانی که دهه دوم آبان‌ماه در رومانی برگزار می‌شود، در اختیار ندارد.