به گزارش پارس نیوز، پرویز برومند در خصوص رفتار عجیب طارق همام برای بازی کردن در تیم باشگاهی نیروی هوایی عراق، اظهار داشت: باتوجه به تعهدی که بازیکنان دارند این حرکات و رفتارها بسیار زشت و نادرست است و مدیریت باشگاه باید در این مورد تصمیم بگیرد. به لحاظ اخلاقی بازیکن تعهداتی دارد که بهتر است به آن پایبند باشد.

وی در خصوص احتمال جدایی سید حسین حسینی از استقلال و ابراز ناراحتی‌های این دروازبان گفت: جدایی حسینی از تیم استقلال به ضرر هر دو طرف است. استقلال بر روی این دروازبان سرمایه‌گذاری کرده است و هم‌اکنون باید از آن استفاده کند. حسینی نباید تصمیمات عجولانه بگیرد و بهتراست که منطقی رفتار کند.

دروازبان اسبق تیم فوتبال استقلال در مورد عملکرد بازیکنان خارجی جذب شده تصریح کرد: این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا  بتوانند عملکرد و توانایی‌های خودشان را در استقلال به نمایش بگذارند. استقلال در نیم فصل دوم به یک تیم هماهنگ و یکدست تبدیل خواهد شد و بازیکنان خارجی نیز می‌توانند به این تیم کمک کنند.

وی در مورد حضور مرتضی تبریزی در استقلال اظهار داشت: تبریزی در مدت چند سال به جایگاه خوبی در ذوب‌آهن رسید و توانست در تیمش جا بیفتد. باید به او فرصت داد تا در استقلال نیز خودش را اثبات کند.

برومند درباره عملکرد شفر خاطرنشان کرد: بازیکنانی بسیاری از استقلال جدا شدند و چندین بازیکن جدید به تیم اضافه شدند. در این ۸ هفته استقلال هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است تا بتواند به درستی نتیجه بگیرد و شفر باید تیم را تا نیم فصل دوم آماده و هماهنگ کند که منجر به نتیجه گرفتن تیم شود.