به گزارش پارس نیوز، در چارچوب مسابقات دوستانه فوتبال در جهان، بامداد امروز (چهارشنبه) تیم‌های ملی فوتبال برزیل و السالوادور به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردانتیته با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسیدند و عملکرد فوق العاده‌ای داشتند.

نیمار - پاری سن ژرمن (۴)، ریچارلیسون - اورتون انگلیس (۱۶ - ۵۰)، فیلیپه کوتینیو - بارسلونا (۳۰) و مارکینیوش - پاری سن ژرمن (۹۰) گلزنان سلسائو در این دیدار بودند.

السالوادور هم که فوتبال ناشناخته‌ای دارد، با هدایت کارلوس دکاباس عملکرد خوبی در این دیدار نداشت و در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) هم در رده ۷۲ قرار دارد.

این بازی که در ورزشگاه فداکس در ایالت مریلند برگزار شد، یک مهمان ویژه داشت، وحید طالب لو دروازه بان ایرانی سابق تیم‌هایاستقلال تهران، شاهین بوشهر، راه آهن و فولاد پس از حضور در اهواز در لیگ هفدهم برای تیمی بازی نکرد و ابتدای لیگ هجدهم از فوتبال خداحافظی کرد.

طالب لو که درون دروازه استقلال عملکرد خوبی را داشت، در تیم ملی هم چند سالی بازی و سپس با صدور بیانیه‌ای و در ۳۴ سالگی از فوتبال خداحافظی کرد.

در فیفا دی بعدی در اکتبر ۲۰۱۸، تیم ملی برزیل قرار است در ۲ بازی تدارکاتی به مصاف عربستان و آرژانتین در خاک سعودی‌ها برود.