به گزارش پارس نیوز، 

حمید بی‌غم در مورد تیم فوتسال مس سونگون نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا گفت: خدا را شکر تابه‌امروز طبق برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل داشتیم جلو می‌رویم و بازیکنان سنگ‌سفیدی، عروجی، نعمت‌وند که قرار بود به تیم ما اضافه شوند، در حال حاضر با ما تمرین می‌کنند.

وی در ادامه گفت:‌ تنها مشکلی که داریم در حال حاضر نبود طیبی بازیکن تیم ملی و بلو بازیکن برزیلی است که با ما حضور ندارد و ان‌شاءالله قرار است از ۱۰ تیر به جمع ما اضافه شوند.

بی‌غم همچنین در مورد اجرای قانون لژیونر شدن بازیکنان باشگاه‌ها که امسال توسط کمیته فوتسال اجرا شده است، گفت: این قانون، قانون خوبی است و از قبل بوده، بالاخره این یک قانونی است که فیفا اعلام کرده و در همه جا انجام می‌شود و شامل فقط لیگ‌های ایران نیست. از قبل این قانون وجود داشته که اگر یک بازیکنی در تیمی باشد تا ۶ ماه دیگر نمی‌تواند در تیم خود حضور داشته باشد. و درنهایت در این کار ما دخالتی نداریم و تصمیم کمیته فوتسال است و باید به تصمیم کمیته فوتسال احترام بگذاریم. به هر صورت برای مس هیچ فرقی ندارد که این قانون اجرا شود یا نشود، به این دلیل که تیم مس نماینده فوتسال ایران در جام باشگاه‌های آسیا است.

سرمربی تیم مس همچنین در مورد حضور این تیم در لیگ برتر گفت: در حال حاضر هدف اول ما قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیاست و بعد از آن به فکر مسابقات لیگ هستیم و سعی ما بر این است که بازیکنان خود را برای جام باشگاه‌های آسیا آماده نگاه داریم و در صورتی که بازیکنانمان حتی اگر کمی مصدومیت دارند، از آنها استفاده نمی‌کنیم و سعی می‌کنیم در آسیا با قدرت هرچه بیشتر ظاهر شویم و نماینده خوبی برای مردم ایران و ورزقان باشیم.

وی در پایان گفت: در اینجا جا دارد مجدداً از هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکر ویژه داشته باشم به این دلیل که تا به‌امروز هرچه را که لازم داشته‌ایم برای ما فراهم کرده و حتی شرایط را طوری مهیا کردند که ما ۵ روز زودتر از مسابقات جام باشگاه‌ها در اندونزی حضور داشته باشیم و بازهم در اینجا تکرار می‌کنم هدف باشگاه، کادر فنی و تمام بازیکنان، قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا است.

انتهای پیام/