به گزارش پارس نیوز، 

شهاب عادلی در حاشیه تمرین تیم امید گفت: خدا را شکر همه بازیکنان وضعیت خوبی دارند ما هم در کنار تونچی مربی دروازه‌بانان خارجی تمرینات سنگینی را برگزار می‌کنیم.

وی درمورد اینکه تونچی خیلی خوب فارسی صبحت می‌کند و ارتباط نزدیکی با بازیکنان دارد عنوان کرد: او 7 سالی است که در ایران حضور دارد و به خوبی فارسی حرف می‌زند. در حال حاضر با تمریناتی که در نظر گرفته می‌خواهد شرایط بدنی ما را بهبود ببخشد.

گلر تیم امید درمورد حضور زلاتکو کرانچار خاطرنشان کرد: کرانچار مربی بزرگی است و تیم قوی را آماده حضور در بازی‌های آسیایی می‌کند. با حضور او می‌توانیم شرایط خوبی داشته باشیم و نتیجه خوبی بگیریم.

عادلی در ارتباط با جدایی ازنفت تهران و حضور در سپاهان عنوان کرد: یک ماه قبل از اتمام فصل مصدوم شدم اما هیچکدام از مسئولان نفت پیگیر وضعیت من نبودند. من هم برای فصل یک طرفه اقدام کردم و پس از جدایی به سپاهان پیوستم.

وی درمورد وضعیت سپاهان گفت: با چند تیم مذاکره کردم و سپاهان بهترین انتخابی بود که می‌توانستم داشته باشم. در این تیم تابارس مربی پرتغالی فعالیت می‌کند و کارکردن زیر نظر او یک پوئن مثبت برای من است.

وی در پایان یادآور شد: باید سخت تلاش و تمرین کنیم بازیکنانی که در تیم امید هستند همه در یک سطح‌ هستند و باید با تلاش بیشتر نفرات اول تا چهارم مشخص شود. همه بازیکنان فعلی سابقه ملی دارند و از کیفیت خوبی برخوردارند.