به گزارش پارس نیوز، 

هرچند طبق حکم فیفا باشگاه پرسپولیس قادر نیست در فصل نقل و انتقالات تابستانی بازیکن جذب کند اما مسئولان این باشگاه بسیار امیدوارند این حکم شکسته شود.

برانکو هم روی قول مدیران پرسپولیس حساب باز کرده و لیستی از بازیکنان مدنظرش برای لیگ هجدهم تهیه کرده است. گفته می‌شود سر لیست بازیکنان مدنظر برانکو، اسم مرتضی تبریزی هم دیده می‌شود؛ مهاجمی که با زدن 13 گل پس از علی علیپور در جایگاه دوم جدول گلزنان لیگ هفدهم ایستاد. تبریزی فصل گذشته هم مورد توجه برانکو و البته علیرضا منصوریان قرار گرفت اما ترجیح داد در ذوب‌آهن بماند و بازوبند کاپیتانی‌ این تیم را بر بازو ببندد.

این مرتبه اما شنیدیم قضیه فرق می‌کند؛ از یک طرف کادر فنی ذوبی‌ها از عملکرد تبریزی به ویژه در دیدار آخر برابر استقلال راضی نیست و از طرف دیگر این مهاجم کارکشته هم به دوستان خود گفته است به دنبال فضای جدیدی در فصل آتی است. برانکو به شدت به مرتضی تبریزی اعتقاد دارد و حتی شنیدیم چنانچه پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس باز شده و این مهاجم به تهران بیاید، سیستم بازی تیم قهرمان هم تغییر خواهد کرد.

در حال حاضر پرسپولیس با یک مهاجم و آن هم علی علیپور بازی می‌کند و اگر مرتضی تبریزی بتواند قرمزپوش شود، برانکو دوباره به ۲-۴-۴ لوزی برخواهد گشت. فراموش نباید کرد پرسپولیس جذاب‌ترین فوتبال سال‌های اخیر خود را در لیگ شانزدهم با همین سیستم ۲-۴-۴ لوزی به نمایش گذاشت. تیمی که در خط حمله خود علی علیپور و مهدی طارمی را می‌دید و برانکو هم به این موضوع واقف است. مرد کروات نقشه کشیده که از مرتضی تبریزی یک مهدی طارمی جدید برای لیگ هجدهم بسازد. البته این تصمیم منوط به شکسته شدن حکم فیفاست که کار آسانی به نظر نمی‌رسد!